Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 16:35:04
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
104  STUDZIŻBA Mateusz 13  05:15.868 22.835 24.467 Senior
406  BŁAZUCKI Piotr 13  05:20.461 23.215 24.952 Senior
404  BRZOZOWSKI Maciej 13  05:22.230 22.206 24.919 Junior
212  SIKORA Weronika 12  05:00.671 22.907 25.921 Junior
106  TRONOWSKI Michał 12  05:07.483 23.593 25.869 Senior
409  DWIGAJ Maciej 12  05:16.318 23.226 23.988 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 12  05:22.500 23.242 25.871 Junior
203  ORŁOWSKI Błażej 01:35.023 22.876 23.755 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
30.299  27.524  23.360  25.793  23.613  23.215  22.907  25.922     
23.249  23.533  22.876  23.817  26.231  23.679  23.423  29.728     
22.858  24.043  24.549  24.833  30.400  24.284  24.766  35.753     
22.222  25.811  24.238  23.792  23.593  24.173  26.487  26.938     
23.623  23.287    24.428  23.854  24.469  23.940  23.300     
22.206  37.230    23.902  27.208  24.753  24.033  23.551     
22.424  28.753    23.133  24.696  25.441  24.601  30.580     
24.350  30.184    24.260  24.411  24.223  26.827  23.242     
31.322  23.599    24.041  26.653  26.416  24.266  28.538     
10  27.252  23.226    24.839  27.109  25.909  23.737  23.447     
11  22.829  23.759    22.835  24.466  24.674  32.067  23.694     
12  22.428  25.369    26.347  25.249  24.481  23.617  27.807     
13  27.168      23.848    24.744         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  13 05:22.230 (4)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:4, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  13 05:09.513 (0)  - (-)    3 4:0, 1:0, 3:3 [2:5, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  12 05:00.671 (5)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:5, 5:0] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  13 05:20.461 (3)  - (-)    12 2:2, 4:3, 1:7 [3:20, 5:0] Senior
409    DWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  12 05:16.318 (8)  - (-)    16 2:3, 3:5, 4:8 [1:11, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  4 01:35.023 (18)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:18, 5:0] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  12 05:17.785 (9)  - (-)    18 1:4, 2:6, 3:8 [4:9, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  12 05:07.483 (7)  - (-)    18 1:5, 3:6, 4:7 [2:10, 5:0] Senior
104    STUDZIŻBA Mateusz   5 02:32.411 (13)  12 05:05.815 (8)  4 01:33.984 (16)  13 05:15.868 (2)  - (-)    23 4:2, 2:8, 1:13 [3:16, 5:0] Senior
10  112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:28.754 (9)  8 05:12.077 (15)  12 05:00.546 (7)  12 05:22.500 (11)  - (-)    27 3:7, 1:9, 4:11 [2:15, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -