Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 14:45:25
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
404  BRZOZOWSKI Maciej 14  05:13.018 21.337 22.053 Junior
212  SIKORA Weronika 13  05:07.883 22.235 22.974 Junior
203  ORŁOWSKI Błażej 13  05:12.867 22.047 24.078 Senior
409  DWIGAJ Maciej 13  05:15.816 22.315 23.419 Senior
106  TRONOWSKI Michał 13  05:28.762 22.857 26.042 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 12  05:00.546 22.720 24.664 Junior
104  STUDZIŻBA Mateusz 01:33.984 22.540 23.496 Senior
406  BŁAZUCKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000  00.000     
22.133  23.290  24.026  22.540  24.039    25.748  23.953     
21.337  23.194  24.211  23.099  22.920    23.291  25.167     
21.784  24.232  23.877  24.038  24.993    26.267  25.019     
21.875  23.551  22.047  24.307  23.124    23.372  24.525     
23.789  27.631  22.866    25.925    24.007  28.442     
21.641  22.315  28.951    27.888    23.704  24.534     
24.550  24.282  23.244    28.915    23.214  26.201     
23.474  25.687  24.156    22.857    23.416  24.046     
22.114  27.957  23.177    23.930    22.967  27.052     
10  22.107  23.719  23.740    23.211    22.235  22.720     
11  21.959  23.406  23.284    24.210    22.589  25.418     
12  22.038  23.504  25.705    23.167    23.401  23.469     
13  21.794  23.048  23.583    33.583    23.672       
14  22.423                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  - (-)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:0, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  - (-)  - (-)    8 1:0, 3:3, 2:5 [4:0, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  - (-)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:0, 5:0] Junior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  - (-)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:0, 5:0] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  - (-)  - (-)    18 1:4, 2:6, 3:8 [4:0, 5:0] Senior
409    DWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  - (-)  - (-)    19 2:3, 3:5, 1:11 [4:0, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  - (-)  - (-)    21 1:5, 3:6, 2:10 [4:0, 5:0] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (10)  - (-)  - (-)    27 1:8, 2:9, 3:10 [4:0, 5:0] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:2, 1:7, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
10  112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:28.754 (9)  8 05:12.077 (15)  12 05:00.546 (7)  - (-)  - (-)    31 3:7, 1:9, 2:15 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -