Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 12:55:07
Grupa 1 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
404  BRZOZOWSKI Maciej 13  05:05.513 20.993 21.632 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 13  05:17.719 22.516 23.636 Senior
409  DWIGAJ Maciej 13  05:22.371 22.273 26.384 Senior
212  SIKORA Weronika 13  05:24.401 22.350 25.581 Junior
203  ORŁOWSKI Błażej 12  05:04.066 22.611 25.301 Senior
104  STUDZIŻBA Mateusz 12  05:05.815 22.600 24.516 Senior
106  TRONOWSKI Michał 12  05:09.806 22.130 24.021 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 05:12.077 23.913 50.955 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  07.109  00.000  00.000  00.000  00.000     
26.503  22.631  23.081  25.130  30.763  25.085  27.987  30.493     
21.991  23.186  28.561  25.611  23.844  29.164  23.125  27.238     
23.339  22.942  30.252  23.614  28.097  25.289  23.447  26.612     
23.094  23.670  23.772  23.511  23.200  23.787  22.350  23.913     
27.247  25.304  26.196  23.841  28.534  23.767  22.982  1:58.141     
22.278  23.278  23.676  27.857  23.550  23.604  22.569  33.951     
29.602  30.893  22.943  22.600  28.956  23.737  30.716  26.762     
22.662  22.657  24.381  28.478  26.775  24.556  26.311  24.967     
22.268  22.273  31.338  22.733  22.310  24.185  22.590       
10  22.177  23.380  24.291  28.975  22.130  23.920  23.902       
11  20.993  22.573  22.964  23.114  29.079  22.516  23.241       
12  21.484  26.338  22.611  23.242  22.568  23.745  23.326       
13  21.875  33.246        24.364  31.855       

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    2 2:0, 1:2, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:0, 2:5, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:3, 2:4, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    9 2:2, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:4, 2:6, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    13 1:6, 2:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
409    DWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    14 2:3, 1:11, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  - (-)  - (-)  - (-)    15 1:5, 2:10, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:8, 2:9, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
10  104    STUDZIŻBA Mateusz   5 02:32.411 (13)  12 05:05.815 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    21 2:8, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.513 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:05.513 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -