Race time: 15 Min. / Start grupowy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 25.07.2010 10:30:09
1/2 Final - B- Final run 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
410  GADNICKI Tomasz 39  15:17.189 22.280 23.016 Junior
212  SIKORA Weronika 38  15:17.877 22.352 23.855 Junior
106  TRONOWSKI Michał 37  15:03.964 22.107 23.853 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 34  15:16.831 22.428 24.233 Junior
403  BRYCHT Witold 29  14:43.273 19.359 31.843 Senior
203  ORŁOWSKI Błażej 27  11:31.911 22.322 34.788 Senior
BRYSZEWSKI Rafał 25  15:05.319 24.357 29.594 Senior
STEFANOWICZ Dariusz 13  06:49.461 23.172 26.358 Senior
PURGAŁ Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
04.769  05.178  05.456  06.084  06.739  06.965  03:14.964    07.951   
23.298  25.440  24.486  29.094  27.642  24.219  25.256    29.994   
22.701  24.061  24.000  23.285  25.365  25.623  33.129    25.280   
23.664  27.899  22.586  23.391  25.259  25.651  34.931    29.143   
23.748  23.195  24.349  22.545  26.140  29.719  30.365    27.731   
22.900  23.043  23.555  24.761  27.485  1:25.859  25.586    28.321   
22.905  22.494  23.223  22.555  26.264  31.578  27.117    26.403   
22.681  22.352  23.453  24.949  24.532  24.744  31.052    26.681   
23.540  23.204  22.684  28.110  27.657  24.473  24.533    30.138   
23.247  23.932  22.755  23.254  25.275  25.195  31.181    26.716   
10  22.280  22.711  23.355  23.221  26.551  23.172  29.102    32.371   
11  23.443  23.066  23.050  22.107  30.190  26.020  25.752    26.039   
12  23.317  24.447  26.773  24.332  25.705  24.026  26.133    26.737   
13  23.214  23.434  22.384  22.798  27.316  32.217  31.916    25.821   
14  22.420  22.517  30.572  25.222  23.783    25.333    30.322   
15  22.942  22.593  22.472  32.720  24.310    26.732    26.781   
16  23.183  24.087  26.458  23.408  1:06.173    24.841    19.359   
17  22.764  23.663  22.716  23.820  24.542    29.986    53.582   
18  22.862  23.973  22.637  23.919  26.057    30.390    25.954   
19  23.662  26.122  24.044  22.518  23.672    29.303    26.373   
20  30.683  31.140  23.208  23.565  27.445    24.357    26.355   
21  23.091  22.935  22.379  23.016  23.548    24.983    25.689   
22  22.825  28.211  23.839  23.282  23.462    30.402    25.834   
23  23.003  22.671  22.322  25.362  28.263    27.089    33.665   
24  23.023  23.387  25.309  22.631  24.326    30.979    35.046   
25  23.401  22.537  22.402  22.576  25.294    29.907    27.594   
26  22.571  22.843  1:08.265  23.643  24.041        30.021   
27  23.260  27.183  23.179  23.818  27.805        32.808   
28  25.495  22.849    23.726  22.853        28.169   
29  23.021  23.624    28.948  23.095        38.307   
30  22.950  23.404    23.875  29.109        28.088   
31  24.091  23.281    23.301  23.375           
32  22.794  24.432    25.951  22.428           
33  25.490  23.571    22.764  25.924           
34  23.082  22.978    24.961  25.206           
35  22.805  23.754    22.923             
36  23.281  23.256    23.086             
37  22.929  23.147    24.443             
38  22.661  25.263                 
39  23.193                   

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:19.359 BRYCHT Witold
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz 39 15:17.189 GADNICKI Tomasz