Race time: 15 Min. / Start grupowy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 25.07.2010 10:57:34
1/2 Final - A- Final run 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
404  BRZOZOWSKI Maciej 37  15:06.911 21.130 23.766 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 36  15:21.384 22.773 24.081 Senior
104  STUDZIŻBA Mateusz 35  14:26.245 22.521 24.308 Senior
409  DŹWIGAJ Maciej 35  15:04.754 21.959 25.003 Senior
KACZMAREK Jakub 35  15:07.174 22.580 26.087 Senior
205  POTĘPA Łukasz 34  15:28.930 23.840 29.878 Junior
LASKOWSKI Karol 33  15:17.923 23.436 24.379 Junior
WŁODARCZYK Krzysztof 32  15:06.852 23.379 32.788 Senior
10  OCHOCIŃSKI Dominik 20  09:34.724 23.186 32.279 Junior
10  ROMERO Juan Carlos 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9  Nr. 10 
05.270  54.335  07.473  06.967  06.471  10.545  07.908  08.653    08.933 
22.539  22.218  25.184  23.278  23.145  30.024  25.918  37.333    29.532 
22.689  21.959  23.529  27.058  23.970  24.230  24.974  25.034    27.700 
26.385  22.436  22.773  26.700  23.972  25.066  24.136  24.825    25.320 
22.556  25.741  24.011  23.147  22.535  24.211  24.616  25.029    23.186 
22.801  22.563  23.227  22.810  23.962  25.485  26.208  26.824    23.452 
23.240  22.045  23.052  22.580  23.776  34.188  23.596  25.021    30.011 
24.387  22.884  23.995  22.919  24.362  27.773  23.637  24.405    26.788 
22.198  22.941  24.267  25.633  26.923  25.616  24.070  25.880    30.588 
1:03.091  24.128  27.673  23.478  24.154  31.445  24.480  26.001    24.306 
10  23.413  23.678  25.409  31.670  22.523  31.400  24.237  24.218    24.351 
11  22.247  22.437  25.012  24.162  25.619  23.745  23.379  24.804    25.493 
12  21.130  22.980  24.987  24.314  22.858  29.530  32.375  34.192    27.308 
13  22.204  23.846  24.394  32.457  23.402  30.006  29.349  24.746    24.057 
14  24.802  31.686  29.501  23.934  30.789  28.521  32.711  27.059    42.102 
15  23.282  29.323  28.285  23.844  28.267  24.511  24.366  27.210    28.640 
16  23.903  23.686  24.257  26.628  22.521  24.237  23.897  26.969    23.838 
17  22.264  31.202  24.025  25.122  24.176  26.159  24.205  25.385    27.679 
18  22.173  22.428  23.951  23.274  23.251  35.268  28.930  23.840    27.609 
19  21.982  22.789  33.519  23.674  23.756  32.535  34.890  25.487    28.943 
20  22.867  23.109  25.260  32.736  24.176  33.441  25.926  27.560    44.888 
21  23.530  22.956  24.513  24.894  23.864  24.935  24.538  26.261     
22  23.734  22.402  23.851  25.659  23.984  25.715  24.944  26.512     
23  21.499  23.199  23.356  27.966  24.954  33.083  37.751  25.708     
24  21.876  24.117  23.871  24.415  23.518  27.485  26.279  34.789     
25  29.913  23.638  27.835  24.831  23.117  28.579  50.138  26.827     
26  23.112  27.388  24.757  24.148  29.461  30.136  26.786  25.803     
27  21.954  22.550  24.808  24.136  24.074  24.647  25.005  25.635     
28  21.921  23.038  29.592  28.821  24.056  23.939  26.449  24.587     
29  22.191  26.650  32.439  25.267  27.340  23.951  24.483  25.485     
30  22.496  23.709  25.781  30.867  26.739  25.528  39.949  27.333     
31  23.885  26.681  25.996  25.436  23.297  23.436  31.596  25.612     
32  26.419  25.289  24.476  23.529  23.287  24.097  35.126  38.116     
33  23.892  28.057  23.372  26.899  23.529  24.456    26.133     
34  24.123  23.230  24.414  24.507  24.837      29.654     
35  24.348  23.436  24.308  29.414  25.580           
36  23.509    24.231               
37  23.086                   

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:19.359 BRYCHT Witold
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz 39 15:17.189 GADNICKI Tomasz