I Eliminacja Mistrzostw Polski Ligi Mikro - Pabianice Powered by Race Control Management  3319.1153 
Host: UM Pabianice
Date: 28.11.2009 to 28.11.2009
Track: Hala Tenisowa MOSiR Pabianice

 

Section: E18 - Truck / Race time: 6 Min. / Singlestart / Condition: Dry / Start: 28.11.2009 13:56:28
Group 2 - Qualification 3
Pos  Nr  Pilot Nr  Driver Rnd  Absoluttime Besttime Mediumtime Cor
Nowak Maciej 19  6:14.493 17.633 19.710  
Treczyński Konrad 14  6:15.289 21.697 26.806  
Brycht Witold 14  6:28.929 22.495 27.780  
Świątecki Tomasz 1:06.722 20.865 22.240  
Grudziński Marek 0:00.000 0.000 0.000  
Gadnicki Tomasz 0:00.000 0.000 0.000  
Witkowski Jacek 0:00.000 0.000 0.000  
Niedomagała Szymon 0:00.000 0.000 0.000  

Laptime
# Nr.  # 8  # 3  # 1  # 6  # 5  # 2  # 4  # 7       
00.000  00.000  00.000  00.000                   
19.988  22.027  29.308  20.865                   
20.797  34.899  23.169  20.986                   
17.842  23.525  32.935  24.871                   
18.425  25.371  38.526                      
19.012  24.979  27.924                      
19.476  22.965  30.559                      
18.586  24.563  23.518                      
22.220  46.180  31.867                      
20.288  22.556  24.360                      
10  25.604  32.817  22.495                      
11  19.115  25.849  24.272                      
12  18.801  22.333  26.006                      
13  18.924  25.528  24.131                      
14  17.790  21.697  29.859                      
15  19.039                            
16  22.236                            
17  18.709                            
18  17.633                            
19  20.008                            

Top 10
Rank  Licence Add. Driver Nat Club Rnd  Endtime Heat
    Nowak Maciej     37  12:26.003 3, 2 [1]
    Pietrzak Jakub     37  12:31.793 2, 1
    Purgał Mateusz     35  12:22.920 2, 1
    Morawski Przemysław PL   31  12:09.589 2, 1
    Świątecki Tomasz     31  12:28.276 2, 1 [3]
    Treczyński Konrad     30  12:36.713 2, 3 [1]
    Brycht Witold     28  12:35.575 2, 3 [1]
    Staniewski Przemysław     26  12:22.132 2, 1
    Grudziński Marek     22  11:25.533 1, 2 [3]
10      Gadnicki Tomasz     21  7:30.812 2, 1 [3]

Records
  Section E18-TRUCK Dayrecord
 Besttime 00:17.532 (28.11.2009) Purgał Mateusz 00:17.532 Purgał Mateusz
 Practice - -
 Qualification 20 06:17.278 (28.11.2009) Purgał Mateusz 20 06:17.278 Purgał Mateusz
 Final - -