I Eliminacja Mistrzostw Polski Ligi Mikro - Pabianice Powered by Race Control Management  3319.1153 
Host: UM Pabianice
Date: 28.11.2009 to 28.11.2009
Track: Hala Tenisowa MOSiR Pabianice

 

Section: E18 - 2WD / Race time: 6 Min. / Singlestart / Condition: Dry / Start: 28.11.2009 15:14:17
Group 1 - Qualification 5
Pos  Nr  Pilot Nr  Driver Rnd  Absoluttime Besttime Mediumtime Cor
Purgał Mateusz 22  6:00.440 15.295 16.383  
Grygiel Marcin 21  6:03.938 15.603 17.330  
Ochociński Jacek 17  6:19.837 17.762 22.343  
Matukin Jan 16  4:45.096 16.267 17.818  
Morawski Przemysław 14  4:40.281 15.157 20.020  
Siwy Andrzej 0:00.000 0.000 0.000  

Laptime
# Nr.  # 1  # 3  # 4  # 5  # 2  # 6             
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000                
19.048  15.603  20.079  18.220  17.535                
15.633  21.519  19.150  20.247  15.157                
15.506  16.702  17.762  17.417  17.314                
15.710  15.630  21.030  17.436  18.565                
16.934  16.437  23.506  17.163  21.460                
16.157  16.981  21.654  16.975  15.775                
16.060  16.724  19.868  17.432  16.070                
15.682  19.488  20.820  16.474  16.652                
15.753  18.813  20.735  18.557  20.985                
10  15.777  18.548  21.776  16.267  16.671                
11  16.636  16.606  22.834  18.083  19.765                
12  15.972  17.671  22.171  17.954  27.057                
13  15.295  16.578  26.856  18.142  23.510                
14  15.652  16.994  22.106  18.084  33.765                
15  16.101  16.031  28.823  18.294                   
16  15.375  18.260  25.741  18.351                   
17  17.614  16.882  24.926                      
18  16.406  16.960                         
19  16.818  17.066                         
20  17.029  17.270                         
21  16.237  17.175                         
22  19.045                            

Top 10
Rank  Licence Add. Driver Nat Club Rnd  Endtime Heat
    Purgał Mateusz     44  12:03.150 5, 4 [3, 2, 1]
    Grygiel Marcin PL   43  12:24.683 4, 5 [2, 3, 1]
    Morawski Przemysław PL   43  12:29.540 1, 4 [2, 3, 5]
    Matukin Jan PL   34  10:45.434 4, 5 [3, 1, 2]
    Ochociński Jacek PL ŁKMS 29  12:23.093 5, 1 [2, 3, 4]

Records
  Section E18-2WD Dayrecord
 Besttime 00:15.157 (28.11.2009) Morawski Przemysław 00:15.157 Morawski Przemysław
 Practice - -
 Qualification 22 06:00.440 (28.11.2009) Purgał Mateusz 22 06:00.440 Purgał Mateusz
 Final - -