I Eliminacja Mistrzostw Polski Ligi Mikro - Pabianice Powered by Race Control Management  3319.1153 
Host: UM Pabianice
Date: 28.11.2009 to 28.11.2009
Track: Hala Tenisowa MOSiR Pabianice

 

Section: E18 - 2WD / Race time: 6 Min. / Singlestart / Condition: Dry / Start: 28.11.2009 14:18:03
Group 1 - Qualification 4
Pos  Nr  Pilot Nr  Driver Rnd  Absoluttime Besttime Mediumtime Cor
Purgał Mateusz 22  6:02.710 15.620 16.486  
Grygiel Marcin 22  6:20.745 15.943 17.306  
Morawski Przemysław 21  6:17.058 15.522 17.955  
Matukin Jan 18  6:00.338 17.918 20.018  
Ochociński Jacek 0:00.000 0.000 0.000  
Siwy Andrzej 0:00.000 0.000 0.000  

Laptime
# Nr.  # 1  # 3  # 2  # 5  # 4  # 6             
00.000  00.000  00.000  00.000                   
16.660  15.970  17.735  18.515                   
18.516  15.943  16.462  19.719                   
15.683  16.889  16.038  18.601                   
16.269  18.240  15.622  19.110                   
15.835  16.141  15.522  18.717                   
17.434  16.259  23.661  18.401                   
16.295  17.257  16.698  22.599                   
15.620  16.024  18.310  22.011                   
16.489  16.970  16.536  18.418                   
10  16.628  16.904  17.788  18.537                   
11  15.829  16.967  17.091  17.918                   
12  17.037  16.158  17.253  21.554                   
13  15.703  16.853  17.308  17.940                   
14  17.010  16.976  17.859  18.574                   
15  16.247  17.555  16.649  19.852                   
16  16.041  17.402  17.110  21.703                   
17  16.331  17.245  18.380  21.002                   
18  16.321  16.892  21.708  27.167                   
19  17.098  16.690  24.054                      
20  16.445  16.967  17.837                      
21  16.769  18.035  17.437                      
22  16.450  26.408                         

Top 10
Rank  Licence Add. Driver Nat Club Rnd  Endtime Heat
    Purgał Mateusz     43  12:09.435 4, 3 [2, 1]
    Morawski Przemysław PL   43  12:29.540 1, 4 [2, 3]
    Grygiel Marcin PL   40  12:22.699 4, 2 [3, 1]
    Matukin Jan PL   27  11:54.214 4, 3 [1, 2]
    Ochociński Jacek PL ŁKMS 24  12:30.174 1, 2 [3, 4]

Records
  Section E18-2WD Dayrecord
 Besttime 00:15.326 (28.11.2009) Morawski Przemysław 00:15.326 Morawski Przemysław
 Practice - -
 Qualification 22 06:02.710 (28.11.2009) Purgał Mateusz 22 06:02.710 Purgał Mateusz
 Final - -