Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
XRS Poland Piaseczno
6-8.07.2018
Piaseczno ul.Puławska 31a
INFORMATOR

DART CUP Rd3
07-08.07.2018
Mazowiecka 76, 05-140 Łacha k. Serocka
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC



Nazwa rankingu: Polskie Mistrzostwa Modeli Samochodów RC - 2015-2016
Ilość eliminacji: 10   Ilość liczonych eliminacji: 7

Wyniki dla klasy: E-14 Micro Truck


 Rozegrane zawody:

 1. Ścinawka Śr. - 26.09.2015r.
 2. Ścinawka Śr. - 7.11.2015r.
 3. Ciepłowody - 21.11.2015r.
 4. Ścinawka Śr. - 19.12.2015r.
 5. Ścinawka Śr. - 16.01.2016r.
 6. Walim - 20.02.2016r.
 7. Ciepłowody - 19-20.03.2016r
 8. Szczawno Zdrój - 9.04.2016r.


LPNAZWISKO, IMIĘWIEKMIEJSCOWOŚĆ12345678910SUMA
 1. Siwek Jarosław s Ludwikowice Kł.98101979398010110100689
 2. Działkowski Ireneusz s Ludwikowice Kł.100096979899979700684
 3. Kłosiński Dawid  0939496969595961010673
 4. Zaborowski Szymon j 959892010093089980665
 5. Winnik Przemysław s Nysa9494931019494919000661
 6. Rząsa Dariusz s Nysa90909192951009395930659
 7. Andruchów Krzysztof s Wrocław96920980968893940657
 8. Twardowski Wiktor  087889492978991970648
 9. Grabarczyk Bogdan s 93919091008788900630
 10. Dutczak Kajetan s Wałbrzych98970000960960387
 11. Dutczak Eryk j Wałbrzych91890000850920357
 12. Michalski Jakub j Polanicza Zdr.0000009898950291
 13. Rajdus Tomas s Senov09510000094000289
 14. Rafał Pipier  0000910909200273
 15. Szmeruk Maks j 0880000920890269
 16. Rajdus Filip j Senov096950000000191
 17. Głód Kacper  Wałbrzych000000860910177
 18. Gazda Jakub J Polanicza Zdr.000009284000176
 19. Ryman Jerzy  085870000000172
 20. Worski Adam  Wałbrzych000000820850167
 21. Rajdus Michal s Senov0099000000099
 22. Viktorin Ivo s 0009500000095
 23. Stolarski Jakub s Katowice0000000940094
 24. Mateusz Leśnik  0000930000093
 25. Kłosiński Bogdan  9200000000092
 26. Olszański Tomasz  0000091000091
 27. Leśnik Mateusz s 0009000000090
 28. Ksiądzyna Jakub  0000090000090
 29. Sobocki Filip  0000089000089
 30. Chrastecky Petr s Senov0089000000089
 31. Balcerowicz Filip j Wałbrzych0000000088088
 32. Urbaniak Michał j Wałbrzych0000000087087
 33. Beňovič Jonáš  0860000000086
 34. Wawrzyniak Jakub j Wałbrzych0000000086086
 35. Twardowski Michał  0000008300083
P O W R Ó T
 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::