Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Rd 6 PLMS RC & XRS POLSKA - strefa I - Ścinawka Średnia
10.02.2018
Hala Sportowa w Ścinawce Średniej, ul. Sikorskiego 34B
INFORMATOR

IV Runda Xray Racing Series / 6 el. Mistrzostw Polski Offroad 2017/2018
17-18.02.2018
Zatoka Sportu Łódź al. Politechniki 10, (wejście z tylu budynku)
INFORMATOR

II Eliminacja RC Club Poznań - Serpent Cup 2017 / 2018
24.02.2018
GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC



Nazwa rankingu: Polskie Mistrzostwa Modeli Samochodów RC - 2014-2015
Ilość eliminacji: 10   Ilość liczonych eliminacji: 7

Wyniki dla klasy: E-14 Micro Truck


 Rozegrane zawody:

 1. Ścinawka Średnia - 5-7.09.2014r.
 2. Siechnice - 8.11.2014r.
 3. Ścinawka Średnia - 22.11.2014r.
 4. Ścinawka Średnia - 6.12.2014r.
 5. Ścinawka Średnia - 17.01.2015r.
 6. Walim - 7.02.2015r.
 7. Ścinawka Średnia - 28.03.2015r.
 8. Ścinawka Średnia - 11.04.2015r.


LPNAZWISKO, IMIĘWIEKMIEJSCOWOŚĆ12345678910SUMA
 1. Siwek Jarosław J Ludwikowice Kł.101101951011011011011011000707
 2. Dudczak Kajetan S Wałbrzych96971009898979497930683
 3. Działkowski Ireneusz S Ludwikowice Kł.980969796989598960679
 4. Rząsa Dariusz S Nysa9796979697959290950673
 5. Andruchów Krzysztof S 93929309494909600652
 6. Dudczak Eryk J Wałbrzych9193959091969392890651
 7. Kuzak Maciej J Nowa Ruda898698959308993920649
 8. Grabarczyk Bogdan s 08990910908795940636
 9. Szmeruk Maksymilian J 87091948908888900627
 10. Kuzak Grzegorz S Nowa Ruda9491899295910000552
 11. Winnik Przemysław s Nysa094929309391000463
 12. Wójcicka Monika s 088880088848600434
 13. Ksiądzyna Jakub j Nysa00089878985000350
 14. Rajdus Filip j Senov0980000970990294
 15. Rajdus Tomas s Senov0950000980970290
 16. Kulik Szymon J 8890000009100269
 17. Mikołajczak Michał S Rzeczka950009000000185
 18. Zaborowski Szymon j Nowa Ruda000000094910185
 19. Frątczak Igor j 000000089880177
 20. Leśnik Mateusz j 000009283000175
 21. Zaborowska Wiktoria j Nowa Ruda000000087860173
 22. Górny Przemek J 850000082000167
 23. Działkowski Damian s Ludwikowice Kł.0000009600096
 24. Mikołajczak Ola J Rzeczka9200000000092
 25. Szymański Tomasz s Kobierzyce0000920000092
 26. Działkowski Grzegorz S Nowa Ruda9000000000090
 27. Mikołajczak Jacek s Rzeczka0000880000088
 28. Szymański Dominik j Kobierzyce0087000000087
 29. Szymańska Anna s Kobierzyce0870000000087
 30. Mocko Łukasz s Nysa0000000087087
 31. Matuszyk Miłosz J 8600000000086
 32. Frątczak Piotr s 0000008600086
 33. Drewczyński Krzysztof j 0000000085085
 34. Matuszyk Mieszko J 8400000000084
 35. Kursa Antoni j 0000008100081
P O W R Ó T
 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::