Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
I eliminacja XRS Poland / HMP Off-Road
10-11.11.2018
Zatoka Sportu Łódź al. Politechniki 10, (wejście z tylu budynku)
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC



Nazwa rankingu: Polskie Mistrzostwa Modeli Samochodów RC - 2013-2014
Ilość eliminacji: 10   Ilość liczonych eliminacji: 7

Wyniki dla klasy: E-10TC Stock


 Rozegrane zawody:

 1. Wrocław - 7.09.2013r.
 2. Walim - 19.10.2013r.
 3. Kobierzyce - 16.11.2013r.
 4. Ścinawka Śr. - 5.12.2013r.
 5. Ścinawka Śr. - 11.01.2014r.
 6. Walim - 8.02.2014r.


LPNAZWISKO, IMIĘWIEKMIEJSCOWOŚĆ12345678910SUMA
 1. Zaremba Filip s Wrocław01011011019810197000599
 2. Kotoski Daniel s Kobierzyce96859897969695000578
 3. Kilian Tomasz s Opole9795959209391000563
 4. Dzidek Tomasz s Poznań0949690949594000563
 5. Kusiakiewicz Marek s Bożków9093970959293000560
 6. Siwek Jarosłwa j Ludwikowice Kł.94909488939083000549
 7. Rząsa Dariusz s Nysa92869183918888000536
 8. Turzyński Andrzej s Wrocław8979938192890000523
 9. Turek Adrian s 8581898408685000510
 10. Pokora Michał j Poznań989609309492000473
 11. Siwy Andrzej s Katowice887790828900000426
 12. Maliński Marcin  000919798101000387
 13. Osiewała Adam j Wrocław93920850089000359
 14. Pick Krzysztof s Poznań86830800086000335
 15. Rozwadowski Wojciech s Oborniki Śl.00096101098000295
 16. Rajdus Filip j Senov0008909790000276
 17. Marcinek Maciej s Murowana Goślina10180095000000276
 18. Pronobis Łukasz s 0880879000000265
 19. Krecek Milan s Czechy9182000910000264
 20. Novak Mirek s Czechy8787000870000261
 21. Wicher Przemysław s Zabrze091920000000183
 22. Adamski Michał s 000008387000170
 23. Kicaj Adrian s Kobierzyce089079000000168
 24. Niebora Szymon s Włodowice0980000000098
 25. Staszewski Paweł  0009800000098
 26. Mrozek Maciej s 0970000000097
 27. Rajdus Michal s Senov0000009600096
 28. Ruman Krzysztof s Jelcz Laskowice9500000000095
 29. Bąk Stanisław  0009400000094
 30. Olesiuk Wojciech j Szczecin0088000000088
 31. Nierychły Kacper j 0000880000088
 32. Sienica Marcin  0008600000086
 33. Vrba Vaclav s Czechy0000085000085
 34. Bielecki Piotr s Wałbrzych0000084000084
 35. Rzepczyk Roland s Opole8400000000084
 36. Niebora Krzysztof s Włodowice0840000000084
 37. Podsiadły Przemysław s 0000008400084
 38. Rożnowski Jacek s Wrocław8300000000083
 39. Bodzioch Przemysław  0007800000078
 40. Kohoutek Ondrej s Czechy0780000000078
 41. Głąb Michał  0007700000077
P O W R Ó T
 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::