Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Rd 6 PLMS RC & XRS POLSKA - strefa I - Ścinawka Średnia
10.02.2018
Hala Sportowa w Ścinawce Średniej, ul. Sikorskiego 34B
INFORMATOR

IV Runda Xray Racing Series / 6 el. Mistrzostw Polski Offroad 2017/2018
17-18.02.2018
Zatoka Sportu Łódź al. Politechniki 10, (wejście z tylu budynku)
INFORMATOR

II Eliminacja RC Club Poznań - Serpent Cup 2017 / 2018
24.02.2018
GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC



Nazwa rankingu: Polskie Mistrzostwa Modeli Samochodów RC - 2012-2013
Ilość eliminacji: 9   Ilość liczonych eliminacji: 6

Wyniki dla klasy: E-10TC Stock


 Rozegrane zawody:

 1. Ścinawka Śr. - 15.09.2012r.
 2. Kobierzyce - 20.10.2012r.
 3. Ścinawka Śr. - 15.12.2012r.
 4. Ścinawka Śr. - 5.01.2013r.
 5. Walim - 2.02.2013r.
 6. Nowa Ruda - 23-24.03.2013r
 7. Ścinawka Śr. - 27.04.2013r.


LPNAZWISKO, IMIĘWIEKMIEJSCOWOŚĆ123456789FINAŁSUMA
 1. Marcinek Maciej s Murowana Goślina98101100101101101096101101706
 2. Kaczmarczyk Damian s Kobierzyce979897989896101929398687
 3. Kusiakiewicz Marek s Bożków100979793969798919795681
 4. Osiewała Adam j Wrocław89899595909894949896670
 5. Cygan Przemysław s Opole91939196929597849591659
 6. Wicher Przemysław j Zabrze95949397009590094658
 7. Kotoski Daniel j 88919090979393899697657
 8. Niebora Krzysztof s Włodowice938508795919682089636
 9. Siwy Andrzej s Katowice008788888992869493631
 10. Siwek Jarosław j Nowa Ruda84888284878789839192618
 11. Rząsa Dariusz s Nysa87868885858683819087609
 12. Michalski Jakub j Polanica Zdr.95908694939491880557
 13. Zarudzki Kamil j Kobierzyce9287890899000088535
 14. Działkowski Grzegorz s Nowa Ruda09298919400780453
 15. Dzidek Tomasz s Poznań000810085809286424
 16. Rożnowski Jacek s 85838500847900416
 17. Kilian Tomasz s Opole9696949200000378
 18. Krecek Milan s 9095089009000364
 19. Pronobis Łukasz s 0000918888850352
 20. Pokora Michał s Szczecin00000086798990344
 21. Novak Mirek s 8684083008400337
 22. Pick Krzysztof s Poznań00000081758885329
 23. Pietrzyk Przemysław s 000868685000257
 24. Podsiadły Przemysław s Zawadzkie008408400760244
 25. Turek Adrian j 830800000730236
 26. Pauling Eric s Munzig00920000930185
 27. Poniatowski Jarosław s Szczecin00000087770164
 28. Kosobucki Kamil j Szczecin00000080720152
 29. Chłodziński Błażej j Warszawa00000001000100
 30. Trella Andrzej s Gdynia000000098098
 31. Rozwadowski Wojciech s 000000098098
 32. Bąk Stanisław s Warszawa000000095095
 33. Starostecki Jacek s Zabrze000009200092
 34. Rajdus Tomas s Senov000000087087
 35. Turzyński Andrzej s 000008300083
 36. WiśniowskiArtur s Zawadzkie008300000083
 37. Olesiuk Wojciech s Szczecin000000830083
 38. Bosnjakovic Dejan s Poznań000820000082
 39. Zieliński Tomasz s Zawadzkie008100000081
 40. Wiśniowski Artur  000000074074
P O W R Ó T
 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::