Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla pocz±tkuj±cych
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Rd 6 PLMS RC & XRS POLSKA - strefa I - ¦cinawka ¦rednia
10.02.2018
Hala Sportowa w ¦cinawce ¦redniej, ul. Sikorskiego 34B
INFORMATOR

IV Runda Xray Racing Series / 6 el. Mistrzostw Polski Offroad 2017/2018
17-18.02.2018
Zatoka Sportu ŁódĽ al. Politechniki 10, (wej¶cie z tylu budynku)
INFORMATOR

II Eliminacja RC Club Poznań - Serpent Cup 2017 / 2018
24.02.2018
GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC



Nazwa rankingu: MODELCARS-JANSPORT CHALENNGE 2010
Ilo¶ć eliminacji: 8   Ilo¶ć liczonych eliminacji: 4

Wyniki dla klasy: IC-8 Buggy


 Rozegrane zawody:

 1. ŁÓD¬ - 01-02.05.2010r
 2. ŁÓD¬ - 12-13.06.2010
 3. ŁÓD¬ - 10-11.07.2010
 4. ŁÓD¬ - 24-25.07.2010
 5. ŁÓD¬ - 31-01.08.2010
 6. ŁÓD¬ - 21-22.08.2010


LPNAZWISKO, IMIĘWIEKMIEJSCOWO¦Ć12345678SUMA
 1. STEFANOWICZ DARIUSZ S ŁÓD¬96961008488696784380
 2. ŁUKASZUK MATEUSZ J WARSZAWA000100968480100380
 3. ŁUSIAK ADRIAN  0789696920740362
 4. ¦WIATECKI TOMASZ S 10080820820096360
 5. GUZEWSKI PIOTR S ŁÓD¬084920007388337
 6. POTOCKI ANTEK M ŁÓD¬082808280000324
 7. GADNICKI TOMASZ J CZĘSTOCHOWA000010096960292
 8. PURGAŁ MATEUSZ S ŁÓD¬010084006700251
 9. WŁODARCZYK KRZYSZTOF S ŁÓD¬92880006900249
 10. OCHOCIŃSKI DOMINIK J ŁÓD¬00000677392232
 11. BRYCHT WITOLD S CZĘSTOCHOWA00080076650221
 12. SIWECKI SŁAWOMIR S ŁÓD¬78740000670219
 13. BRZOZOWSKI MACIEJ J GDYNIA000001001000200
 14. SIKORA WERONIKA J DYWITY0000092920184
 15. ŁˇCKI SZYMON  0088000080168
 16. TRONOWSKI MICHAŁ S POZNAŃ0000082840166
 17. LASKOWSKI KAROL J 0920007100163
 18. DZWIGAJ MACIEJ S KRAKÓW0000074880162
 19. KACZMAREK JAKUB S POZNAŃ0000078820160
 20. BŁAZUCKI PIOTR S WARSZAWA0000088710159
 21. GRUDZIŃSKI MAREK S ŁÓD¬8276000000158
 22. POTĘPA ŁUKASZ J TARNÓW0000073780151
 23. ROMERO JUAN CARLOS S WARSZAWA0000065690134
 24. GAJZLER ARKADIUSZ S PABIANICE00092000092
 25. TUREK MARCIN S CZĘSTOCHOWA00088000088
 26. PIETRZAK KRZYSZTOF S 88000000088
 27. WRÓBLEWSKI MACIEJ S WARSZAWA84000000084
 28. BOCZKOWSKI SŁAWOMIR S SOCHACZEW00008400084
 29. HERT PAWEŁ  00000008282
 30. DOBRZYŃSKI MARCIN J PIASECZNO80000000080
 31. STUDZIŻBA MATEUSZ S MUROWANA GOSLINA00000800080
 32. KUSIEWICZ JAKUB M KRAKÓW00000076076
 33. ORŁOWSKI BŁAZEJ S TARNÓW00000730073
 34. BRYSZEWSKI RAFAŁ S MARKI00000710071
 35. GWIA¬DZIŃSKI RAFAŁ S PIASTÓW00000071071
 36. PIKULSKI TADEUSZ  00000069069
 37. WILCZEK PAWEŁ S DYWITY00000065065
P O W R Ó T
 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::