•  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC

3 runda PLMS RC & XRS Poland on-road - zdjęcia z zawodów
Wysłano dnia 01-12-2018 o godz. 21:11:20 przez marek
Relacje z zawodów


Ostatnia - 3 runda Polskiej Ligi Modeli Samochodów RC wraz z XRS Poland on-road - została rozegrana 1 grudnia 2018 w hali sportowej w Ścinawce Średniej.

Mikołajkowa edycja zawodów obfitowała w mnogość nagród w tomboli oraz okolicznościowe trofea.

Pomimo wyjątkowej edycji zawodów, walka na torze trwała na dobre w każdej klasie.

W klasie STOCK 13.5 niepokonany okazał się - kolejny raz - Simon Horak z Czech, którego próbowali gonić Dawid Kłosiński i Marek Kusiakiewicz. Dla Dawida tempo Simona było jeszcze do osiągnięcia, natomiast dla Marka obaj - pomimo starań - byli poza zasięgiem.

Klasę FORMUŁA 21.5 zdominował - nie kto inny jak - Simon Horak, za którego plecami walczyli o drugie miejsce Mariusz Zachacz z Markiem Kusiakiewiczem. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł Mariusz, który w ostatnim wyścigu jechał spokojnie, a Marek zbyt późno próbował przypuścić frontalny atak. Niestety z walki odpadł Przemek Cygan, który dopiero po zawodach zauważył, że ma "lekkie" problemy ze skrętem w prawo.

Klasa E-14 RALLY to walka Ireneusza Działkowskiego z Dariuszem Rząsą i Damianem Świerczyńskim. Najwięcej "zimnej krwi" w wyścigach zachował Irek, za którego plecami finiszowali Darek i Damian.

Klasa MODIFIED to dominacja Jakuba Różyckiego, którego dzielnie - walcząc o kolejne lokaty - próbowali pokonać Kuba Michalski z Jarkiem Siwkiem. W całość rywalizacji włączał się jeszcze Martin Korinek, co tylko dodawało smaczku całym wyścigom.

Klasa HOBBY to jazda dwóch zawodników - starego wyjadacza Vaclava Vrby z Czech oraz młodego narybku jakim Jest Dominik Rybarz. Nic zatem dziwnego, że rywalizację wygrał Vaclav.

Ostatnia klasa, czyli E-14 RALLY Junior to bezradność Adama Feldego wobec awarii i radość Mateusza Tulei z wygranych zawodów. Chłopakom - jak na każdych zawodach - dzielnie depcze po piętach Nicoll Mikołajczak, która dzisiejszą rywalizację zakończyła na miejscu trzecim.

Losowanie nagród w tomboli oraz prezenty w postaci okolicznościowych choinek dla wszystkich zakończyły mikołajkową edycję Polskiej Ligi Modeli Samochodów RC oraz XRS Poland on-road, a tym samym były to ostatnie zawody serii w roku 2018.  

źródło: PLMS RC    
 
Pokrewne linki
· Więcej o Relacje z zawodów
· Napisane przez marek


Najczęściej czytany artykuł o Relacje z zawodów:
Ronald Volker Mistrzem Europy

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

Pokrewne tematy

Relacje z zawodów

 
 

 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::