Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC

4 runda PLMS RC i XRS POLAND - relacja i 91 zdjęć
Wysłano dnia 03-12-2017 o godz. 00:25:56 przez marek
Relacje z zawodów


Kolejna - 4 runda - PLMS RC oraz XRS Poland on-road to wiele emocji i bardzo wyrównana walka w każdej klasie.

W klasie STOCK w rodzinną potyczkę Mariusza Zachacza (XRAY T4) i Bruno Zachacza (XRAY T4) włączył się Przemek Wicher (Serpent Projekt 4x). Na tyle skutecznie, że atakując finał z trzeciego pola wygrał dwa pierwsze biegi i zapewnił sobie zwycięstwo w zawodach. Starszym zawodnikom w tej klasie bardzo mocno po piętach - co cieszy - depcze młodzież: Bruno Zachacz i Wiktor Twardowski (obaj XRAY T4). Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja o miejsce na podium w klasyfikacji generalnej PLMS RC & XRS Poland on-road.

Klasa MODIFIED to popisowa jazda Jakuba Różyckiego (XRAY T4), któremu starali się zagrozić Jarek Siwek (XRAY T4) i Martin Korinek (XRAY T4). Ostatecznie w walce o drugie miejsce lepszy od Martina okazał się Jarek, chociaż w drugim biegu finałowym Martin może mówić o sporym pechu - prawdopodobnie jedno niefortunne zderzenie pozbawiło go wygranej z Jarkiem.
Warto wspomnieć o tym, że klasa MODIFIED na torach dywanowych jeździ wyłącznie na zawodach PLMS RC & XRS Poland on-road. Zawodników ciągle przybywa, rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a Organizatorzy zachęcają innych zawodników z Polski i zagranicy do sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji w kolejnych rundach.

Klasa FORMUŁA to rewelacyjna jazda Tomasza Szymańskiego (XRAY X1) - wygrane 4 jazdy eliminacyjne i dwie finałowe. W wygraniu zawodów starali się na przemian przeszkodzić Tomkowi: Wojtek Bukryj (XRAY X1), Mariusz Zachacz (XRAY X1), Jan Cerveny (XRAY X1) i Marek Kusiakiewicz (XRAY X1). Jednak na Tomka nie było w tym dniu żadnej siły. Ostatecznie miejsca na podium podzielili pomiędzy siebie Tomasz Szymański (1), Mariusz Zachacz (2) i Wojtek Bukryj (3).

Klasa E-14 RALLY, czyli głownie podwozia LC RACING to również wiele emocji. W eliminacjach trwała zacięta walka po Pole Position pomiędzy Ireneuszem Działkowski, a Dawidem Kłosińskim (jedną z eliminacji wygrał Irek z przewagą nad Dawidem 0,07s). Jednak ostatecznie to dawid przystąpił do finałów z pierwszego pola startowego. Pierwszy bieg finałowy wygrywa Irek, który w następnym - poprzez defekt modelu - kończy na ostatnim miejscu. Jednak w rozstrzygającym finale znów zwycięża, co daje mu wygraną w zawodach. Natomiast Dawid Kłosiński dzielnie walczył z Irkiem, defektem modelu oraz Przemkiem Winnikiem, który nieoczekiwanie zameldował się na drugim miejscu podium spychając Dawida na trzecią lokatę.

Klasa HOBBY to rywalizacja - niestety - tylko trzech zawodników: Krystiana Zienkiewicza, Franka Zachacza oraz Emilii Zielonki. Rywalizację, dzięki spokojnej jeździe wygrał Krystian przed Frankiem i Emilią.

Zakończenie zawodów to tradycyjna tombola dzięki Martinowi Korinkowi, dystrybutorowi produktów firmy HUDY.

Kolejna runda PLMS RC & XRS Poland on-road dopiero w styczniu, a dokładnie 13.01.2018r. W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich do rywalizacji.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z zawodów w GALERII.
   

źródło: PLMS RC    
 
Pokrewne linki
· Więcej o Relacje z zawodów
· Napisane przez marek


Najczęściej czytany artykuł o Relacje z zawodów:
Ronald Volker Mistrzem Europy

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

Pokrewne tematy

Relacje z zawodów

 
 

 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::