Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC


Formularz zgłoszeniowy do zawodów


II Runda Xray Racing Series / 4 el. Mistrzostw Polski Offroad 2017/2018

Data / Date: 16-17.12.2017
Nazwisko / Second name:  *
Imię / First name:  *
Kategoria wiekowa / Old category: Młodzik  * Junior  * Senior  *
E-mail:  *
Klub / Club (team):  *
Klasa / Category:
Model / Model:  *
Silnik / Motor:  *
Aparatura / Radio:  *
Częstotliwość / Frequency :  *
 *
DSM / 2.4GHz :  *
Pchełka / Personal transponder:  *





* pola muszą być wypełnione

klasa: ET-10 BUGGY 2 WD   zgłoszonych zawodników: 28
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Paweł Ntkovca S DSM/2.4GHz
  Mateusz Dudzic S 7806086
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  KUBA Kruś M 4660638 2,4 DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 DSM/2.4GHz
  Sergiusz Kulak S 6174869 DSM/2.4GHz
  Orlowski Michal J DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Zambrzycki M DSM/2.4GHz
  Tristram Neal S DSM/2.4GHz
  Rafal Iłendo S 2168180 DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M 4262836 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S
  Tomasz Kuliński S 4926933 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  Jeremiasz Kramża M 6677511 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Kramża M 8916089 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 6137454 DSM/2.4GHz
  Michał Sękal S 2938244 2,4 DSM/2.4GHz
  Seweryn \"WĄSKI\" Skowroński S DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 7016904 DSM/2.4GHz
  Karol Sputo S 3144585 DSM/2.4GHz
  Szymon Popek M 8720471 DSM/2.4GHz
  Andrzej Trella S 9104109 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 5738273 DSM/2.4GHz
  Wojtek Migal M 4011612 DSM/2.4GHz
  Marcin Śliwerski S DSM/2.4GHz
  Marcin Krysiak S 7109671
  Krzysztof Chmura S 009 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 4 WD   zgłoszonych zawodników: 29
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Jarosław Poniatowski S 5510447 DSM/2.4GHz
  Radek Baranski S 4446504 DSM/2.4GHz
  Mateusz Dudzic S 2713239 DSM/2.4GHz
  KUBA Kruś M 3313172 2,4 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4778018 DSM/2.4GHz
  Norbert Stołecki S 5298401 2.4 DSM/2.4GHz
  Sergiusz Kulak S 8001826 DSM/2.4GHz
  Orlowski Michal J DSM/2.4GHz
  Igor Goderski S 4100938 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Zambrzycki M 6270153 DSM/2.4GHz
  Rafał Ratajczyk J 8574259 DSM/2.4GHz
  Maciej Nowak M 8973711 2.4GHz DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M DSM/2.4GHz
  Mariusz Iliyczyk S 6197658 2.4 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S DSM/2.4GHz
  Jeremiasz Kramża M 7635907 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Kramża M 9909914 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 7331163 DSM/2.4GHz
  Tomasz Foltyn S ???????? 2,4 2,4 DSM/2.4GHz
  Krzysztof Simanowicz S 5327963 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 9327603 DSM/2.4GHz
  Karol Sputo S DSM/2.4GHz
  Michał Deląg J 5405474 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M 1132165 2,4 GHZ DSM/2.4GHz
  Szymon Popek M 8720471 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 6500886 DSM/2.4GHz
  Wojtek Migal M 2934253 DSM/2.4GHz
  Krzysztof Chmura S 007 DSM/2.4GHz
  PIOTR MAŁOPOLSKI S DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 Rookie   zgłoszonych zawodników: 24
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Maciej Kosnagowski S DSM/2.4GHz
  Szymon Madziara S
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki M DSM/2.4GHz
  Jan Cytryniak M Brak DSM/2.4GHz
  Jakub Żebrowski S 3339497 DSM/2.4GHz
  Jan Zalewski M 5283530 DSM/2.4GHz
  Marcin Śliwerski S DSM/2.4GHz
  Artur Kramża S DSM/2.4GHz
  Wiktor Foltyn M ???????? ??? ???? DSM/2.4GHz
  Damian Kulesza M ???????? ??? ?? DSM/2.4GHz
  Dawid Bosnjakovic M DSM/2.4GHz
  Dejan Bosnjakovic S DSM/2.4GHz
  Łukasz Jedliński S DSM/2.4GHz
  Jakub Koper M DSM/2.4GHz
  Deląg Wiktor M DSM/2.4GHz
  Piotr Trella M 8955498 DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki M DSM/2.4GHz
  Arek Gajzler S DSM/2.4GHz
  Tymoteusz Olesiuk M 4555034 odpo wiednia DSM/2.4GHz
  bedyk karol M DSM/2.4GHz
  Ksawery Krysiak M 6928223
  Łukasz Piecyk S DSM/2.4GHz
  Bartosz Olesiuk M 8975214 ta sama DSM/2.4GHz


klasa: E-10 TRUCK   zgłoszonych zawodników: 9
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Mateusz Brudz S DSM/2.4GHz
  KUBA Kruś M 8625797 2,4 DSM/2.4GHz
  Norbert Stołecki S 2.4 DSM/2.4GHz
  Maciej Kosnagowski S DSM/2.4GHz
  Robert Dąbrowski S 2.4 Ghz
  Jan Dąbrowski M 2,4Ghz
  Dejan Bosnjakovic S DSM/2.4GHz
  Aleksander Łoszewski M 3371004 DSM/2.4GHz
  Wiktor Buczkowski M DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 TRUCK PRO   zgłoszonych zawodników: 6
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Aleksander Cichocki M DSM/2.4GHz
  KUBA Kruś M 5636366 2,4 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4438234 DSM/2.4GHz
  Dominik Krupiak M 9802301 DSM/2.4GHz
  Marcin Krupiak S 4454180 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M DSM/2.4GHz


 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::