Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
4 runda Mistrzostw Polski Off-road - Szczecin
6-7.07.2019
Szczecin, Wojska Polskiego 237a
INFORMATOR

Schumacher Prize Race
13-14.07.2019
RcTrack Serock, Mazowiecka 76, 05-140 Łacha
INFORMATOR

Oder Pomerania Cup 2019 - 1 eliminacja - Poznań (PL)
27-28.07.2019
Murowana Goślina
INFORMATOR

XRAY Serock & EMP Offroad Astro RD2
27-28.07.2019
RcTrack Serock, Mazowiecka 76, 05-140 Łacha
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC


Formularz zgłoszeniowy do zawodów


3 Runda Eliminacji Mistrzostw Polski Offroad Piaseczno

Data / Date: 15-16.06.2019
Nazwisko / Second name:  *
Imię / First name:  *
Kategoria wiekowa / Old category: Młodzik  * Junior  * Senior  *
E-mail:  *
Klub / Club (team):  *
Klasa / Category:
Model / Model:  *
Silnik / Motor:  *
Aparatura / Radio:  *
Częstotliwość / Frequency :  *
 *
DSM / 2.4GHz :  *
Pchełka / Personal transponder:  *





* pola muszą być wypełnione

klasa: IC 8 BUGGY   zgłoszonych zawodników: 15
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Donat Bula S 2850907 DSM/2.4GHz
  Rafał Magiczny (Iłendo) S 2168180 DSM/2.4GHz
  Igor Goderski S 4100938 DSM/2.4GHz
  Batosz Pluta S 7976786 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 4778018 5283530 DSM/2.4GHz
  Rafał Skrzypek S DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 2727025 DSM/2.4GHz
  Dariusz Boboski S 3782101 DSM/2.4GHz
  Piotr Dzwigala S DSM/2.4GHz
  Seweryn Skowroński S 2512889
  Karpiński Michał S 5544182 DSM/2.4GHz
  Mateusz Studziżba S 4589403 DSM/2.4GHz
  Łukasz Dyrek S 7612245 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Miłosz Drzewiecki S
  Jacek Jachowski S 6765068 DSM/2.4GHz


klasa: IC 8 TRUGGY   zgłoszonych zawodników: 9
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Michał Sękal M 5518803 DSM/2.4GHz
  Tomasz Foltyn S 5726330 ---- ---- DSM/2.4GHz
  Rafał Magiczny (Iłendo) S 6510221 DSM/2.4GHz
  Bartosz Pluta S 3831378 DSM/2.4GHz
  Tomasz Ptaszyński S Podam na zawodach 2.4 DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 9311237 DSM/2.4GHz
  Dariusz Boboski S 6514785 DSM/2.4GHz
  Piotr Dzwigala S 9194873 DSM/2.4GHz
  Michał Tronowski S 2519572 DSM/2.4GHz


klasa: ET-8 BUGGY   zgłoszonych zawodników: 37
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Lukasz Piecyk S DSM/2.4GHz
  Wiktor Buczkowski J DSM/2.4GHz
  Michał Sękal M 8720471 DSM/2.4GHz
  Maciej Boncławek S wypożyczę 2.4 Ghz DSM/2.4GHz
  Tomasz Foltyn S 3112741 ---- ---- DSM/2.4GHz
  Jakub Kaczmarek S 9053148 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Plebański S 4609819 DSM/2.4GHz
  Paweł Czarnecki S Jest DSM/2.4GHz
  Tomasz Ptaszyński J Podam na zawodach 2.4 DSM/2.4GHz
  Emil Pieczywek S Wypożyczę DSM/2.4GHz
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Paweł Ntkovca S Zapomniałem DSM/2.4GHz
  Ksawery Krysiak J 3443827
  Marcin Krysiak S 6928223
  Sebastian Grabski S DSM/2.4GHz
  Krzysztof Murat S 8226334 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 4778018 5283530 DSM/2.4GHz
  Jan Zalewski M 4438234 DSM/2.4GHz
  Łukasz Polak S 7403422 DSM/2.4GHz
  Roman Panek S Organizator 2.4 DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki J 7764342 DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Smidecki Krzysztof S To samo DSM/2.4GHz
  Krzysztof Gora S brak 2,4 2,4 DSM/2.4GHz
  Łukasz Hładzik S AMB DSM/2.4GHz
  Wojtek Migal J 4011612 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Błaszczak S 3310356 DSM/2.4GHz
  Michał Dyrek S 8847471 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Michał (Junior) Dyrek J Podana w dniu zawodów 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Artur Siuda S Wypożyczę na zawodach 2,4Ghz DSM/2.4GHz
  Dariusz Paradowski S Wypożyczę na zawodach 2,4Ghz DSM/2.4GHz
  Pedro Marquez S nie 2,4Ghz DSM/2.4GHz
  Adrian Błasik S 8030090 DSM/2.4GHz
  Wojciech Jachowski M 8027246 DSM/2.4GHz
  Adam Anweiler J Wyporzyczę DSM/2.4GHz
  Wojciech Palacz S 3254933 DSM/2.4GHz
  Wojciech Palacz S 3254933 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 4 WD   zgłoszonych zawodników: 8
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Stołecki Norbert M 5296401 DSM/2.4GHz
  Damian Kulesza J podam --- --- DSM/2.4GHz
  Maciej Nowak S 8973711 DSM/2.4GHz
  Piotr Dzwigala S Wypożyczę DSM/2.4GHz
  Dejan Bosnjaković S 6113983 DSM/2.4GHz
  Dawid Bosnjaković M 8077301 DSM/2.4GHz
  Tomasz Kuliński S 4926933
  Wojciech Jachowski M 3496381 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 2 WD   zgłoszonych zawodników: 6
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Wiktor Buczkowski J DSM/2.4GHz
  Mateusz Studziżba S 2973044 DSM/2.4GHz
  Dejan Bosnjaković S 5805795 DSM/2.4GHz
  Igor Bosnjaković M 2916547 DSM/2.4GHz
  Tomasz Kuliński S
  Wojciech Jachowski M 6661218 DSM/2.4GHz


klasa: OPEN   zgłoszonych zawodników: 17
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Stołecki Norbert M DSM/2.4GHz
  Paweł Czarnecki S DSM/2.4GHz
  Mateusz Stojczyk M 5012714 DSM/2.4GHz
  Dominik Grabski M DSM/2.4GHz
  Patryk Grabski M DSM/2.4GHz
  Piotr Panek M Organizator 2.4 DSM/2.4GHz
  Adam Sidor J DSM/2.4GHz
  Mikołaj Kowalik M DSM/2.4GHz
  Jakub Tupajka S DSM/2.4GHz
  Jakub Reguła M Wypożycze DSM/2.4GHz
  Martyna Stołecka J DSM/2.4GHz
  Filip Błaszczak J 8553035 DSM/2.4GHz
  Michał (Junior) Dyrek J Podana w dniu zawodów 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Błażej Paradowski M Wypożyczę na zawodach 2,4Ghz DSM/2.4GHz
  Mateusz Socha M DSM/2.4GHz
  Kacper Socha M DSM/2.4GHz
  Kacper Socha M DSM/2.4GHz


 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::