Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
XRS Poland Włodawa Procircuit race vol. 2
31.08-1.09.2019
Włodawa, ul. Chełmska 94 GPS: 51°32'00.4
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC


Formularz zgłoszeniowy do zawodów


IV eliminacja XRS Poland / HMP Off-Road

Data / Date: 23-24.03.2019
Nazwisko / Second name:  *
Imię / First name:  *
Kategoria wiekowa / Old category: Młodzik  * Junior  * Senior  *
E-mail:  *
Klub / Club (team):  *
Klasa / Category:
Model / Model:  *
Silnik / Motor:  *
Aparatura / Radio:  *
Częstotliwość / Frequency :  *
 *
DSM / 2.4GHz :  *
Pchełka / Personal transponder:  *





* pola muszą być wypełnione

klasa: ET-10 BUGGY 2 WD   zgłoszonych zawodników: 23
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Wojciech Forysiak M Brak DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M
  Rafal Ilendo S 9659025 DSM/2.4GHz
  Igor Goderski S DSM/2.4GHz
  Bartek Kramża M 6619626 DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 4660638;3313172;5635366;8625797 DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki M DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 2688158 DSM/2.4GHz
  Ádám Izsay S 6687456 DSM/2.4GHz
  Łukasz Niemiec S 4392387 DSM/2.4GHz
  Sebastian Migal S 4165485 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 4778018 5283530 DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 7016904 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 8955498 DSM/2.4GHz
  Jan Dąbrowski M DSM/2.4GHz
  Maciej Nowak S 8077301 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Zambrzycki S
  Piotr Małopolski S
  Szymon Łuczak S DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M DSM/2.4GHz
  Mateusz Dudzic S 2713239 7806086 DSM/2.4GHz
  Adrian Kopeć S 7421675 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 4 WD   zgłoszonych zawodników: 26
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Bartłomiej Gogacz M 1132165
  Igor Goderski S 4100938 DSM/2.4GHz
  Bartek Kramża M 9909914 DSM/2.4GHz
  Adrian Wionczyk S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 4660638;3313172;5635366;8625797 DSM/2.4GHz
  Tomasz Kuliński S 4926933
  Adrian Nowak S - DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki M DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 9311237 DSM/2.4GHz
  Ádám Izsay S 2619465 DSM/2.4GHz
  Sebastian Migal S 6126962 DSM/2.4GHz
  Michał Deląg S 5405474 DSM/2.4GHz
  Roman Panek S Organizacji 2.4 DSM/2.4GHz
  Maciej Nowak S 8973711 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 4778018 5283530 DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 9327603 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 5738273 DSM/2.4GHz
  Kacper Jarmusz J 9310755 DSM/2.4GHz
  Krzysztof SIMANOWICZ S 5327963 2.4 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Zambrzycki S
  Piotr Małopolski M
  Szymon Łuczak S
  Jakub Łuczak M DSM/2.4GHz
  Mateusz Dudzic S 2713239 7806086 DSM/2.4GHz
  Adrian Kopeć S 4893306 DSM/2.4GHz
  Rafał Ratajczyk S 8574259 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 STOCK   zgłoszonych zawodników: 60
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Paweł 2wd Ntkovca S 7060806 DSM/2.4GHz
  Rafał Ertel 4wd S 7856530 DSM/2.4GHz
  Janusz Pabich (4WD) S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Rafal Ilendo 4wd S 2168180 DSM/2.4GHz
  Michał Adamski 2wd M 7219309 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Jaroslaw Cichocki 2WD S brak własnej DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki 2WD J 9543468 DSM/2.4GHz
  Damian Rogodziński 2WD S 2942632 DSM/2.4GHz
  Małgorzata Czech (2wd) M brak DSM/2.4GHz
  Marcin Czech (2wd) S 2394867 DSM/2.4GHz
  Jeremi Kramża 2wd M 2743157 DSM/2.4GHz
  Dima Pavlov (2WD) S DSM/2.4GHz
  Jan Cytryniak 4WD J DSM/2.4GHz
  Szymon Madziara S 7194349 DSM/2.4GHz
  Kuba 2wd Kruś M 4660638;3313172;5635366;8625797 DSM/2.4GHz
  Bartosz. 2Wd Skubel M 4589403 DSM/2.4GHz
  MICHAŁ 2WD Karpiński Instruktor M 5544182 DSM/2.4GHz
  Roland Rzepczyk 2wd S 8739202 DSM/2.4GHz
  Roman 4wd Stock Panek S Organizator 2.4
  Adrian Nowak S - DSM/2.4GHz
  Dima Pavlov (2WD) S - 2.4
  Patrycja 4WD Jedlińska M DSM/2.4GHz
  Jakub Koper ( 2WD ) M 2.4GHz DSM/2.4GHz
  Arkadiusz Smyk (4WD) S 2141196;2879454;4510395 DSM/2.4GHz
  Jacek Wysocki 2WD S wypożyczam 2,4 DSM/2.4GHz
  Tomasz Ptaszyński 2wd S 9877731 2.4 DSM/2.4GHz
  Paweł Dominiak 2WD S Brak własnej DSM/2.4GHz
  Arek Sitkiewicz (2wd) S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Filip Błaszczak (4WD) J 8553035 DSM/2.4GHz
  Michał Więcek (2WD) S 5236399 DSM/2.4GHz
  Wiktor Deląg 2wd M 4910369 DSM/2.4GHz
  Michał Deląg 2wd S 5405474 DSM/2.4GHz
  Tomasz Czarnecki S 2819068 DSM/2.4GHz
  Jakub Lukasek S 7457228 DSM/2.4GHz
  Paweł Grześkowiak 2WD S DSM/2.4GHz
  Kamil Miczek 4wd S 2394867 DSM/2.4GHz
  Łukasz Polak S 4644548 DSM/2.4GHz
  Jan Zalewski (4wd) M 4438234 DSM/2.4GHz
  Maciej Barankiewicz (4wd) M DSM/2.4GHz
  Piotr 4WD Trella M 6500886 DSM/2.4GHz
  Andrzej 4WD Trella S 9104109 DSM/2.4GHz
  Jan Dąbrowski M 4915110 DSM/2.4GHz
  Kamil Mazela S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Łukasz Piecyk S
  Wiktor Buczkowski 2WD S
  Michał Sękal S
  Piotr Małopolski S
  Krysiak (4WD) Ksawery J 6928223
  Asia Sych 2wd J 4648442 DSM/2.4GHz
  Igor Krawczyk (2WD) M DSM/2.4GHz
  Donat Bula (2wd) S 2850907 DSM/2.4GHz
  Łukasz (2wd) Dyrek S 7612245 DSM/2.4GHz
  Michal (2wd) Dyrek S 7494075 DSM/2.4GHz
  Adrian Turek (4WD) J wypożyczam DSM/2.4GHz
  Hubert Gola (2wd) S 3554068 2,4 DSM/2.4GHz
  Grzegorz(2wd) Piotrowski S 5927488 DSM/2.4GHz
  Maciej Kosnagowski (4WD) S 6069957 DSM/2.4GHz
  Seweryn 2wd Skowronski S 2512889
  ALEKSANDER ŁOSZEWSKI (2WD) M 3371004 DSM/2.4GHz
  Krzysztof 4wd Smidecki S DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 TRUCK PRO   zgłoszonych zawodników: 21
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Rafał Ertel S 7856530 DSM/2.4GHz
  Rafal Iłendo S 6510221 DSM/2.4GHz
  Michał Adamski S 7219309 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki J 9543468 DSM/2.4GHz
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Andrzej Naliwajko S brak 2.4 DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 4660638;3313172;5635366;8625797 DSM/2.4GHz
  Waldek Dubilas S brak własnej 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  Mateusz Brudz S 2938244 DSM/2.4GHz
  Patrycja Jedlińska M DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Łukasz Niemiec S 4066038 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 4778018 5283530 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 7090811 DSM/2.4GHz
  Piotr Trella M brak DSM/2.4GHz
  Łukasz Dyrek S 7612245 DSM/2.4GHz
  Michał Dyrek S 8847471 DSM/2.4GHz
  Michał Sękal M
  Łukasz Piecyk M
  Wiktor Buczkowski M
  Krysiak Marcin M 3443827


klasa: SATAMAX Truck   zgłoszonych zawodników: 25
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Rafał Ertel S 7856530 DSM/2.4GHz
  Janusz Pabich S 3954851 DSM/2.4GHz
  Małgorzata Czech M brak DSM/2.4GHz
  Marcin Czech S 4648442 DSM/2.4GHz
  Jakub Sikora M Brak własnej DSM/2.4GHz
  Andrzej Naliwajko S brak 2.4 DSM/2.4GHz
  Piotr Kubicki S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Piotr Stankiewicz J wypożyczam DSM/2.4GHz
  Waldek Dubilas S brak własnej 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  Arek Sitkiewicz S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Witold Pecyna M Podam na zawodach DSM/2.4GHz
  Filip Błaszczak J brak DSM/2.4GHz
  Wiktor Deląg M 4910369 DSM/2.4GHz
  Paweł Czarnecki S Wypożyczam 2,4 DSM/2.4GHz
  Tomasz Czarnecki S 3697090 DSM/2.4GHz
  Piotr Krajewski J 6331278 DSM/2.4GHz
  Rafał Lewandowski S Podam na zawodach DSM/2.4GHz
  Krysiak Ksawery J 3443827
  Igor Krawczyk M DSM/2.4GHz
  Samuel Ertel M 6211854
  Paweł Kubicki S Wypożyczam 2,4 2,4 DSM/2.4GHz
  Hubert Gola S 4935059 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Piotrowski J 5334282 DSM/2.4GHz
  Adam Betlewicz S Brak własnej DSM/2.4GHz
  Jan Dąbrowski M DSM/2.4GHz


klasa: OPEN 1/14   zgłoszonych zawodników: 20
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Jaroslaw Poniatowski S 4512160 DSM/2.4GHz
  Hubert Świerkiel J Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Rafał Sznajder S Wypożycze 2.4 DSM/2.4GHz
  Jakub Lukasek S Brak DSM/2.4GHz
  Kamil Miczek S DSM/2.4GHz
  Bartek Kramża M 4684286 DSM/2.4GHz
  Piotr Stankiewicz J wypożyczam DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M brak własnej
  Maciej Boncławek S wypożyczę 2.4 Ghz DSM/2.4GHz
  Michał Pińkowski J Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Marcin Amrozik S Wypożyczam 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Jacek Wysocki S wypożyczam 2.4 DSM/2.4GHz
  Tomasz Wysocki M wypożyczam 2.4 DSM/2.4GHz
  Pieczywek Emil S Wypożyczę DSM/2.4GHz
  Mateusz Tutaj S 9475314 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Błaszczak S 3310356 DSM/2.4GHz
  Michał Więcek S 5236399 DSM/2.4GHz
  Mariusz Bosiak S brak 2,4 GHz
  Jakub Stolarski S 7268533 DSM/2.4GHz
  Piotr Obrębski S Rezerwacja DSM/2.4GHz


 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::