Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
IV eliminacja XRS Poland / HMP Off-Road
16-17.02.2019
Zatoka Sportu Łódź al. Politechniki 10, (wejście z tylu budynku)
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC


Formularz zgłoszeniowy do zawodów


III eliminacja XRS Poland / HMP Off-Road

Data / Date: 05-06.01.2019
Nazwisko / Second name:  *
Imię / First name:  *
Kategoria wiekowa / Old category: Młodzik  * Junior  * Senior  *
E-mail:  *
Klub / Club (team):  *
Klasa / Category:
Model / Model:  *
Silnik / Motor:  *
Aparatura / Radio:  *
Częstotliwość / Frequency :  *
 *
DSM / 2.4GHz :  *
Pchełka / Personal transponder:  *





* pola muszą być wypełnione

klasa: ET-10 BUGGY 2 WD   zgłoszonych zawodników: 20
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Iwo Czarnecki M 7764342 DSM/2.4GHz
  Bartek Kramża M 6619626 DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M 4126918 DSM/2.4GHz
  Seweryn Skowroński S 2512889
  Adam Izsay S DSM/2.4GHz
  Michal Orlowski M DSM/2.4GHz
  Jörn Neumann M DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M brak własnej DSM/2.4GHz
  Sebastian Migal S 4165485 DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 3313172;4660638;8625797;5636366 DSM/2.4GHz
  Wojtek Migal J 4011612 DSM/2.4GHz
  Karol Sputo S 3144585 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 8955498 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 6137454 DSM/2.4GHz
  Igor Goderski S DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 7016904 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S DSM/2.4GHz
  Piotr Małopolski S 4524455 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 4 WD   zgłoszonych zawodników: 28
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Igor Goderski S 4100938 DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki M 7764342 DSM/2.4GHz
  Tomasz Foltyn S 3112741 ---- ---- DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M 4262836 DSM/2.4GHz
  Tomasz Kuliński S 4926933 2,4GHz
  Jarmusz Kacper J 9310755 DSM/2.4GHz
  Adam Izsay S DSM/2.4GHz
  Michal Orlowski M DSM/2.4GHz
  Jörn Neumann M DSM/2.4GHz
  Maciej Nowak S 8973711 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M 1132165 DSM/2.4GHz
  Bartek Kramża M 9909914 DSM/2.4GHz
  Sebastian Migal S 6126962 DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 3313172;4660638;8625797;5636366 DSM/2.4GHz
  Rafał Skrzypek S DSM/2.4GHz
  Wojtek Migal J 2934253 DSM/2.4GHz
  Adrian Wionczyk J Wypożyczam 2.4ghz DSM/2.4GHz
  Karol Sputo S 4111221 DSM/2.4GHz
  Miłosz Drzewiecki S DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 5738273 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 7331163 DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 9327603 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4778018 DSM/2.4GHz
  Michał Deląg S 5405474 DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 9311237 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S 2569495 DSM/2.4GHz
  Adrian Kopeć S 4893306 DSM/2.4GHz
  Piot Małoposlki S 5127915 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 STOCK   zgłoszonych zawodników: 46
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Damian Harry Rogodziński (2WD) S 2942632 DSM/2.4GHz
  Paweł 2wd Ntkovca S 7050806 DSM/2.4GHz
  Michał Adamski (2wd) S 7219309 2.4GHz DSM/2.4GHz
  Jarosław Cichocki 2WD J brak własnej DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki 2WD J 9543468 DSM/2.4GHz
  Małgorzata Czech M brak DSM/2.4GHz
  Paweł Grześkowiak 2WD S 2469487 DSM/2.4GHz
  Rafał Ertel (4WD) S 7856530 DSM/2.4GHz
  Jan Dąbrowski J 4915110
  Szymon Madziara (2WD) S 7194349 DSM/2.4GHz
  Tomasz Foltyn S 5726330 ---- ---- DSM/2.4GHz
  Paweł Dominiak - 2WD S brak własnej DSM/2.4GHz
  Tomasz 2wd Ptaszyński S tak 2.4GHz DSM/2.4GHz
  Michał Milanowicz S DSM/2.4GHz
  Ksawery Krysiak (4WD) J 6928223
  Marcin Krysiak S
  Dejan Bosnjaković 4WD S 2916547 DSM/2.4GHz
  Marcin Czech (2WD) S brak DSM/2.4GHz
  Andrzej Siwy 2WD S 6930415 DSM/2.4GHz
  Kuba 2 WD Kruś M 3313172;4660638;8625797;5636366 DSM/2.4GHz
  Sonia Skrzypek (4WD) M DSM/2.4GHz
  Andrze Trella (4WD) S 9104109 DSM/2.4GHz
  Piotr Trella (4WD) M 6500886 DSM/2.4GHz
  Maciej (4wd) Barankiewicz M DSM/2.4GHz
  Asia 2wd Sych J DSM/2.4GHz
  Igor Krawczyk (2WD) M 9414033 DSM/2.4GHz
  Hubert Gola (2wd) S 3554068 DSM/2.4GHz
  Jan Cytryniak 4WD J DSM/2.4GHz
  Jeremi Kramża 2wd M 7679157 DSM/2.4GHz
  Jan Zalewski 4wd M 4438234 DSM/2.4GHz
  Adrian Turek (4WD) S wypożyczam DSM/2.4GHz
  Wiktor Deląg (2wd) M brak własnej DSM/2.4GHz
  Michał Deląg (2wd) S 5405474 DSM/2.4GHz
  Rafał Iłendo S 2168180 DSM/2.4GHz
  ALEKSANDER ŁOSZEWSKI (2WD) M 3371004 DSM/2.4GHz
  Jakub Koper ( 2WD ) M 2,4GHz DSM/2.4GHz
  Patrycja Jedlińska 4WD M 3863182 DSM/2.4GHz
  Janusz Pabich (4WD) S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Michał (4wd) Dyrek S Mam DSM/2.4GHz
  Łukasz (2wd) Dyrek M 7612245 DSM/2.4GHz
  Bartosz Olesiuk, 2WD J 8975214 DSM/2.4GHz
  Tymoteusz Olesiuk, 2WD J 4555034 DSM/2.4GHz
  Łukasz Hładzik (4WD) S
  Wiktor Buczkowski 2WD M 8539760 DSM/2.4GHz
  Łukasz Piecyk 4WD S 6437284 DSM/2.4GHz
  Piotr Małopolski S DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 TRUCK PRO   zgłoszonych zawodników: 20
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Damian Harry Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Andrzej Naliwajko S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki J 9543468 DSM/2.4GHz
  Waldek Dubilas S wypożyczam 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  MATEUSZ BRUDZ S 2938244 DSM/2.4GHz
  Mateusz Kuć S 2.4GHz
  Ksawery Krysiak J 3443827
  Mikołaj Ponczek S wypożyczam 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Kuba Kruś M 3313172;4660638;8625797;5636366 DSM/2.4GHz
  Piotr Trella M brak DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 7090811 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 5283530 DSM/2.4GHz
  Łukasz Niemiec S 4066038 2,4 DSM/2.4GHz
  Rafał Iłendo S DSM/2.4GHz
  Łukasz Jedliński M DSM/2.4GHz
  Marcin Krupiak S 4454180 DSM/2.4GHz
  Dominik Krupiak J 9802301 DSM/2.4GHz
  Wiktor Buczkowski M 9564493 DSM/2.4GHz
  Łukasz Piecyk S 7562799 DSM/2.4GHz


klasa: SATAMAX Truck   zgłoszonych zawodników: 34
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Janusz Pabich S 3954851 DSM/2.4GHz
  Witold Pecyna - SATAMAX M 5822362 DSM/2.4GHz
  Dawid Szefler S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Jakub Sikora M Brak DSM/2.4GHz
  Piotr Krajewski S 6331278 DSM/2.4GHz
  Piotr Kibicki S Wypożyczam
  Małgorzata Czech M brak DSM/2.4GHz
  Marcin Czech S brak DSM/2.4GHz
  Rafał Ertel S 7856530 DSM/2.4GHz
  Jan Dąbrowski M Brak
  Waldek Dubilas S wypożyczam 2,4 GHz DSM/2.4GHz
  Wiktor Słomski J brak własnej - - DSM/2.4GHz
  Damian Kalmus J brak własnej DSM/2.4GHz
  Wiktor Słomski J brak własnej - - DSM/2.4GHz
  Ksawery Krysiak J
  Bartek Krysiak J 3443827
  Adam Betlewicz S Brak własnej DSM/2.4GHz
  Dejan Bosnjaković S 8077301 DSM/2.4GHz
  Tomasz Czarnecki S Brak własnej DSM/2.4GHz
  Filip Błaszczak J DSM/2.4GHz
  Igor Krawczyk M 9414033 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Piotrowski S 5334282 2.4 DSM/2.4GHz
  Piotr Stankiewicz J DSM/2.4GHz
  Wiktor Deląg M brak własnej DSM/2.4GHz
  Arek Sitkiewicz J Wyporzyczam DSM/2.4GHz
  Andrzej Naliwajko S Wypożyczam 2.4 DSM/2.4GHz
  Jakub Sokół S 6955753 DSM/2.4GHz
  Paweł Kubicki S Brak własnej 2,4
  Dominik Grabski M DSM/2.4GHz
  Patryk Grabski M DSM/2.4GHz
  Kruś Kuba M Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Michał Mrozek M Brak DSM/2.4GHz
  Jakub Kowalczyk M
  yhnkyz QahuvQKaEYanN M PZGkBnttwDgb WyLcrSFrkluszGnK bKMzfGqmnLsG


klasa: OPEN 1/14   zgłoszonych zawodników: 27
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Mateusz Tutaj M 9475314 DSM/2.4GHz
  Michał Więcek S Wypożyczam 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Adrian Gradus S Wypożyczam 2,4GHz DSM/2.4GHz
  Hubert Świerkiel M Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Paweł Grześkowiak S DSM/2.4GHz
  Maciej Boncławek S wypożyczę 2.4 Ghz 2.4 Ghz DSM/2.4GHz
  Pieczywek Emil S Wypożyczam 2.4
  Michal Milanowicz S 9204753 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz M brak własnej DSM/2.4GHz
  Jakub Lukasek S Brak DSM/2.4GHz
  Rafał Sznajder S wypożyczę 2.4 DSM/2.4GHz
  Marcin Amrozik S Wypożyczam 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Jarosław Poniatowski S 6858799 Na kabel
  Bartek Kramża M 4684286 DSM/2.4GHz
  Paweł Schleck S wypożyczam na kabel DSM/2.4GHz
  Dariusz Skandy S Wypożyczam DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki J DSM/2.4GHz
  Andrzej Siwy S 4304292 DSM/2.4GHz
  Michał Pińkowski J Wypożyczę 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Jakub Stolarski S DSM/2.4GHz
  Michał Pińkowski J Wypożyczę 2.4 2.4 DSM/2.4GHz
  Grzegorz Błaszczak S 3310356 DSM/2.4GHz
  Kamil Miczek S brak DSM/2.4GHz
  Wojciech Grudzień S wypożyczę na miejscu 2.4 GHz DSM/2.4GHz
  Mariusz Bosiak S brak
  Piotr Stankiewicz M
  Jakub Lukasek S Brak DSM/2.4GHz


 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::