Samochody RC
   •  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Finał RC Club Poznań - Serpent Cup 2017 / 2018
21.04.2018
GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a
INFORMATOR

Otwarte Mistrzostwa PLMS RC
27-29.04.2018
Hala Sportowa w Ścinawce Średniej, ul. Sikorskiego 34B
INFORMATOR

Otwarte Mistrzostwa Szczecina zdalnie sterowanych modeli OFF-ROAD - runda I
28-29.04.2018
Szczecin, al. Wojska Polskiego 237a
INFORMATOR

DART CUP Rd1
19-20.05.2018
Mazowiecka 76, 05-140 Łacha k. Serocka
INFORMATOR

SMK Szczecin
PLMS RC


Formularz zgłoszeniowy do zawodów


III Runda Xray Racing Series / 5 el. Mistrzostw Polski Offroad 2017/2018

Data / Date: 06-07.01.2018
Nazwisko / Second name:  *
Imię / First name:  *
Kategoria wiekowa / Old category: Młodzik  * Junior  * Senior  *
E-mail:  *
Klub / Club (team):  *
Klasa / Category:
Model / Model:  *
Silnik / Motor:  *
Aparatura / Radio:  *
Częstotliwość / Frequency :  *
 *
DSM / 2.4GHz :  *
Pchełka / Personal transponder:  *





* pola muszą być wypełnione

klasa: ET-10 BUGGY 2 WD   zgłoszonych zawodników: 21
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Paweł Ntkovca S 7050806 DSM/2.4GHz
  Mateusz Dudzic S 7806086 DSM/2.4GHz
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Jeremiasz Kramża M 6677511 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Kramża M 8916089 DSM/2.4GHz
  Bartosz Pluta S 7976786 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4245965 DSM/2.4GHz
  Wojciech Rzepecki S DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 5738273 DSM/2.4GHz
  Seweryn Skowroński S DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 7016904 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 6137454 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S 6108398
  Sergiusz Kulak S 6174869 DSM/2.4GHz
  Kamil Kubica S 1780502 DSM/2.4GHz
  Łukasz Potępa S 4250215 DSM/2.4GHz
  Blazej Orlowski S 3545593 - - DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M 4262836 DSM/2.4GHz
  Tymoteusz Olesiuk J 4555034 odpo wiednia DSM/2.4GHz
  Bartosz Olesiuk J 8975214 ta sama DSM/2.4GHz
  Szymon Popek M 8720471 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 BUGGY 4 WD   zgłoszonych zawodników: 27
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Mateusz Dudzic S 2713239 DSM/2.4GHz
  Radek Barański S 4446504 DSM/2.4GHz
  Rafał Ratajczyk S 8574259 DSM/2.4GHz
  Jeremiasz Kramża M 7635907 DSM/2.4GHz
  Norbert Stołecki M 5298401 2.4 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Kramża M 9909914 DSM/2.4GHz
  Bartek Foltyński M 9828095 2,4gHz DSM/2.4GHz
  PIOTR MAŁOPOLSKI S 4524455 DSM/2.4GHz
  Jaroslaw Poniatowski S 4512160 DSM/2.4GHz
  Bartłomiej Gogacz J 1132165 DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4778018 DSM/2.4GHz
  Bartosz Pluta S 3831378 DSM/2.4GHz
  Jakub Żebrowski S 3339497 DSM/2.4GHz
  Paweł Trella M 6500886 DSM/2.4GHz
  Igor Goderski S 4100938 DSM/2.4GHz
  Michał Sitek J 9327603 DSM/2.4GHz
  Jakub Łuczak M 7331163 DSM/2.4GHz
  Szymon Łuczak S 2569495
  Sergiusz Kulak S 8001826 DSM/2.4GHz
  Michał Deląg J 5405474 DSM/2.4GHz
  Kamil Kubica S 4763176 DSM/2.4GHz
  Łukasz Potępa S 2777636 DSM/2.4GHz
  Jeremi Sputo M 4126918 DSM/2.4GHz
  Karol Sputo S 4111221 DSM/2.4GHz
  Marcin Krysiak S 7321182 DSM/2.4GHz
  Szymon Popek M 8720471 DSM/2.4GHz
  Marek Cisek S 9311237 DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 STOCK   zgłoszonych zawodników: 19
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Damian Rogodziński S 2942632 DSM/2.4GHz
  Jakub Żebrowski S 3339497 DSM/2.4GHz
  Artur Kramża M brak 997 DSM/2.4GHz
  Jakub Koper M DSM/2.4GHz
  Maciej Kosnagowski S DSM/2.4GHz
  Michał Sękal S 2938244 DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki J brak 2,4
  Szymon Madziara M 7194349 DSM/2.4GHz
  Jan Zalewski M 5283530 DSM/2.4GHz
  Maciej Barankiewicz M DSM/2.4GHz
  Andrzej Trella S 9104109 DSM/2.4GHz
  Piotr Trella M 8955498 DSM/2.4GHz
  Iwo Czarnecki J DSM/2.4GHz
  Wiktor Deląg M brak DSM/2.4GHz
  Aleksander Łoszewski M 3371004 DSM/2.4GHz
  Piotr Małopolski S 5127915 DSM/2.4GHz
  Ksawery Krysiak M 6928223 DSM/2.4GHz
  Marcin Krysiak S 71096071 DSM/2.4GHz
  Łukasz Piecyk M 7562799 DSM/2.4GHz


klasa: ET 10 TRUCK   zgłoszonych zawodników: 12
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Mateusz Brudz S 2938244 40.665 MHz 40.555 MHz
  Maciej Kosnagowski S DSM/2.4GHz
  Bartosz Janowski S brak własnej a b DSM/2.4GHz
  Janusz Pabich S Własna DSM/2.4GHz
  Kuba Janowski J brak własnej DSM/2.4GHz
  Aleksander Łoszewski M brak DSM/2.4GHz
  Norbert Stołecki S 1255858 2.4 DSM/2.4GHz
  Witold Pecyna J Brak DSM/2.4GHz
  Dariusz Wojciechowski J Brak DSM/2.4GHz
  Dariusz Wojciechowski J Brak DSM/2.4GHz
  Przemysław Godłów S brak 2,4GHz DSM/2.4GHz
  Michał Ozga J DSM/2.4GHz


klasa: ET-10 TRUCK PRO   zgłoszonych zawodników: 7
IMIĘ i NAZWISKO KAT. WIEK. AMB CZĘSTOTLIWOŚĆ
  Łukasz Jedlinski S DSM/2.4GHz
  Aleksander Cichocki J brak 2,4
  Paweł Trella M brak DSM/2.4GHz
  Piotr Trella M brak DSM/2.4GHz
  Bartosz Zalewski M 4438234 DSM/2.4GHz
  Dominik Krupiak M 9802301 DSM/2.4GHz
  Marcin Krupiak S 4454180 DSM/2.4GHz


 
 





 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::