Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:21 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:21 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 07, 2006 3:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Sprzedam roto firmy hpi razem z back platem, dodatkowym silnikiem, lozyskiem i pakietem.
Szczególy:
roto malo uzywane razem ze "sztycą" ktora wklada sie do back plata
silnik - jakis tam znalalzlem silniczek, do roto bedzie idealny - oczywiscie sprawny
lozysko - lozysko bylo uzywane i to w duzym stopniu, wiec nie wiem jak teraz jest, czy jest ono dobre czy cos jest nie tak z nim.
pakiet - 1600mha firmy nikko, uzywany.
Sprzedaje caly komplet za cene ok 150zl, lub zamienie sie na ape wraz z odbiornkiem i kwarcami standardowa od HPI lub jakies dobre servo np. Hiteca (potrzebuje do swojego sprinta 2)

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 15, 2006 5:07 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 11, 2006 8:38 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Zakopane
JAkieś fotki????

Fotki wrzucamy na serwer. Informacje TUTAJ - Mariusz

_________________
eee.. moze jednak Sprint 2??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 19, 2006 2:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Zainteresowanych prosze o cierpliwosc, nie mam skad wziasc aparatu zeby zrobic zdjecia, ale postaram sie to zrobic jak najszybciej

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 19, 2006 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 11, 2005 9:55 am
Posty: 20
Czy jest możliwość kupienia samej sztycy?????

Prosze o kontakt pod nr gg 2659516

Pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 7:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Dla kolegi i dla wszystkich: Chce sprzedac caly komplet.
A to fotki:
http://gelo.webd.pl/DSC00882.JPG
http://gelo.webd.pl/DSC00883.JPG
http://gelo.webd.pl/DSC00884.JPG
http://gelo.webd.pl/DSC00885.JPG

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:21 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL