Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Oto dane modelu który mam do sprzedania:
-podwozie TENTH TECHNOLOGY rally lub on-road - stan idealny, sprawdzony tylko w mieszkaniu,
-NOWA buda HPI Honda S2000 - pomalowana i oklejona,
-łożyskowany, olejowe amortyzatory,
-kulowe dyfry,
-aluminiowe mocowanie silnika i serwa,
-serwo Futaba,
-silnik 540,
-koła RALLY,
bez odbiornika widocznego na fotce.
za dopłata mogę dołożyć pakiet GP3300 i ładowarkę sieciową 220V.

MODEL SPRZEDANY!!

Dodatkowo moge sprzedać:
-elektroniczny regulator Tamiya TEU-101BK - sprzedany
-pakiety 2xGP 3300mAh (ładowane Pulsarem - 3400-3600mAh), lutowane równolegle, kabelki, pozłacane bananki. - 60zł za sztukę

Kontakt i więcej info:
GG: 5648139
Tel. 508870050
PM lub meil: jack.z@wp.pl[/b]

_________________
HPI RS4 Rally


Ostatnio edytowano Cz lut 23, 2006 12:25 am przez Jaccuss, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 4:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
Wow :P co to za "prze-skurczybyk"???

nigdy nie widzialem takiego wynalazku?
jezdzi bokiem ? a pływac tez umie :) ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 10, 2006 2:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Nie pływa!!
Ale bardzo ładnie jeżdzi.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 1:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Zmiany w ofercie:
- zmiana ceny,
- regulator elektr. - sprzedany
- pakiety 2xGP 3300mAh - 60zł za sztukę

_________________
HPI RS4 Rally


Ostatnio edytowano Cz lut 09, 2006 11:00 pm przez Jaccuss, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 2:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
mozna prosić o fotki pakietów na gawron89@o2.pl ? Pozdrawiam

_________________
Team Xray
T4 2014' oraz LRP SHARK

gawron89@o2.pl


Ostatnio edytowano Cz lut 09, 2006 2:55 pm przez Paweł Grześkowiak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 2:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
tez bym prosil o fotki pakietow na gelopl@wp.pl

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 9:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Fotki pakietów:
http://img448.imageshack.us/my.php?imag ... 2098ck.jpg
http://img323.imageshack.us/my.php?imag ... 0012tx.jpg

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 14, 2006 5:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Regulator sprzedany.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 12:27 am 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Model sprzedany!
Zostały:
- silnik GM 14x2 - 60zł
- pakiety 2xGP 3300 (lutowane równolegle), pozłacane bananki - 60zł/szt.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 5:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 13, 2005 8:37 am
Posty: 160
Lokalizacja: Białystok
wziolbym 1 pakiet ale czy masz mozliwsoc zrobienia go = = = ? jesli nie to za 50 wezme taki jaki jest odpowiedz. moje gg: 1646597

_________________
http://www.rcpics.net/member/sialek
gg:1646597
Tl-01 - po tuningu na tl-01b
CC-01 - firmowe
Carson Stormracer - wydanie smartecha
Carson Attack - benzynka ... to jest moc :))
MARZENIE : TOR NA PODLASIU !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 23, 2006 10:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Niestety mój talent jesli chodzi o lutownie jest zbyt mierny! Pozatym, mysle że cena jest juz i tak rewelacyjna bo to są naprawde swietne pakiety (kto chociaz raż używał pakietów GP napewno nie powróci do jakiś NO NAME)! Jedyna negocjacja o której moge pomysleć to dwa pakiety za 110zł.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 9:15 am 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 13, 2005 8:37 am
Posty: 160
Lokalizacja: Białystok
ok spoko a ile razy były ładowane?

_________________
http://www.rcpics.net/member/sialek
gg:1646597
Tl-01 - po tuningu na tl-01b
CC-01 - firmowe
Carson Stormracer - wydanie smartecha
Carson Attack - benzynka ... to jest moc :))
MARZENIE : TOR NA PODLASIU !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 2:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Trudno mi to teraz ocenić ale nie wiecej jak 15, a myśle że mniej. Miałem 3 pakiety a wyjeżdzić na jednej jeżdzie 2 pakiety to świat i ludzie.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 25, 2006 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 7:16 pm
Posty: 471
Lokalizacja: Białystok
biore pakiety odezwe sie na priva

_________________
Asso RC18T FT mamba 8000 -102kmh
Tamiya TA-02 NOVAK ss5800 -52kmh
Toyota Celica Gr.B (1989)
Traxxas E-MAXX- Feigao 10L MM
Losi 8ight T - Rx8 1900kv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 25, 2006 11:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Pakiety sprzedane, czekam tylko na zakończenie tranzakcji.

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL