Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:50 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:50 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Pn cze 06, 2005 6:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2004 6:06 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Walbrzych
Sprzedam Super X-modsa rtr w super stanie buda tu i ów gdzies przytarta ale wydaje mi się ze jak bym to umył to by była nowa.... pod spodem samochód porysowany. TUNING.- 5 silników tunigowych wraz z zębatkami i radiatorem AWD-napęd 4x4. Dodaje 2 podwozie, trzy koła, i elektronikę z autka. W Tym pierwszym ztuningowanym cos jest nie tak bo treacie zasieg cos jest z tym modułem bo sprawdzałem i nadajnik jest sprawny, ale jest drugi taki modół w tej drugiej elektronice wydaje mi się ze jak się go przełozy to bedzie wszystko chulac ...na tuningu posmigałem moze z 10min,,,,. Za dwa powdwonzia w tym jedno pełne drugie puste tylko z płytkami elektronicznymi... tuning...chce 250zł.... pozdrawiam... zdjecia będe miał niedługo...! Pozdrawiam..i zapraszam... bo mało jest takich x-modsów w polsce...kto wie czy wogule są! Ps. Jest na budzie taki malunek..(naklejka) ale fajne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:50 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL