Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:00 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:00 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: N lip 29, 2018 8:29 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 16, 2018 5:44 pm
Posty: 2
Z racji mojego pierwszego posta na forum chciałbym się serdecznie przywitać z szerokim gronem kolegów interesujących się modelami RC.

Chciałbym Was prosić o pomoc bo mam pewien problem z moim Slashem VXL 1/16.

Historia w skrócie wyglada mniej więcej w ten sposób: po zakupie wyżej wymienionego Slasha serwo (traxxas 2080) było w nie najlepszej kondycji (brak uszczelki na obudowie, zębatki nadające się do wymiany). Miałem akurat w swoich zapasach nowe takie samo serwo wiec je zamontowałem. Po kilku jazdach model się po prostu zatrzymał i okazało się ze padł silnik w serwie. Po podłączeniu starego wszystko było ok. Pomyślałem ze z dwóch serw złoże jedno. Przelutowalem silnik ze starego serwa do nowszego, założyłem obudowę z kompletem uszczelek i niestety nie chce działać. Po ruszeniu skrętu na apce serwo cały czas kręci silnikiem i blokuje się... Sytuacja wyglada tak samo na jednej i drugiej elektronice serw...

Moje pytanie: czy nie potrafię poprawnie złożyć serwa? Możliwe ze uszkodziła się aparatura/regiel? Miał ktoś podobny przypadek i mógłby pomoc?

Jestem skłonny kupić jakieś nowe lepsze serwo ale nie mam już teraz pewności co jest powodem takiego zachowania autka i po prostu nie chce wydać kasy w błoto...

Za wszelkie uwagi, wskazówki i rady w rozwiązaniu problemu będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Rafał


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 02, 2018 9:47 am 
Offline

Dołączył(a): So cze 16, 2018 5:44 pm
Posty: 2
Kupiłem nowe serwo i samochodzik jeździ jak trzeba. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:00 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL