Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:52 pm

Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:52 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Cz cze 26, 2014 9:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Z rozczarowaniem przyjąłem fakt iż admin uległ sugestii Lesława Zaremby zamykając poprzedni temat. Dyskusja ta miała bowiem także znamiona edukacyjne.
Chciałbym aby na tym forum moża było podyskutować nie tylko o wynikach, lecz także o wizerunku. Wizerunku zawodników, klubów i modelarstwa w całości.
Ciśnie sie na usta powszechnie stosowana na zachodzie zasada - wizerunek powinien być traktowany na równi z wynikami. Te tysiące wydane na sprzęt i wyjazdy, powinien mieć także wartości ogólne. Aby ten sport był traktowany poważnie, trzeba zadbać aby ludzie którzy się tym zajmują, reprezentowali coś więcej niż tylko siebie samego.

Wielokrotnie doświadczyłem " rumieńców na twarzy" widząc zachowanie naszych rodaków poza granicami kraju. Sami natomiast byliście zapewne świadkami
uwłaszczających zachowań podczas krajowych zawodów. To ma wspólny mianownik. Dbałość o wizerunek.
Nie ucichły jeszcze kontrowersje spektakularnego wykluczenia z klubu i niemieckiego związku modelarskiego znanego nam "duetu" a już "duet" zagrał" na skrzypcach kolejną zwrotkę niwecząc wszystkie starania o pozytywny wizerunek modelarzy i regionu.

Szczecińskie zawody Oder - Pomerania Cup 2014 okazały się być wspaniale zorganizowanymi przy ogromnym wkładzie pracy wielu, wielu beziminnych działaczy. Można by powiedzieć że w końcu pokazaliśmy że też coś potrafimy. Jednak ten wspaniały wizerunek został wymazany drobnym incydentem.
Szczeciński klub otrzymał mianowicie pismo z klubu niemieckiego, informujące o przykrym incydencie podczas powrotu ekipy do Niemiec. Samochód modelarzy został zatrzymany przez policję z informacją że zostali powiadomieni iz kierowca znajduje sie pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem nie wykazało jednak faktu spożywania alkoholu i ekipa mogła kontynuować powrót do domu.

Czytałem już opinię że przecież nic sie nie stało "nikomu jeszcze dmuchniecie nie zaszkodziło" No i fakt, według znanej zasady - Polacy nic sie nie stało, można by przejść do porządku dziennego. Tylko że to nie jest takie proste. Według mnie, nie jest proste.

A jaka jest Wasza opinia?

ADMIN: Edytowano. Proszę siebie nawzajem nie obrażać. Dziękuję


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt cze 27, 2014 7:02 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
... Tylko że to nie jest takie proste. Według mnie, nie jest proste.
A jaka jest Wasza opinia?

Czy policja złamała prawo czy była to zwykła prewencja. Nawet gdyby P.Skrzypiec dokonywał kontroli i był osobą uprawnioną do tego to działał by zgodnie z prawem.To co się dzieje poza zawodami nie ma wpływu na ich przebieg.
Jeśli działania jakieś były przeprowadzone ze złamaniem prawa to powinno to być zgłoszone do prokuratury.
Być może rejon Szczecina podlega wzmożonym kontrolom ,chociażby po tragedii w Kamieniu Pomorskim.
Mam nadzieję,że Pańskie prywatne obsesje nie znajdą poklasku na stronie nie związanej z działaniami Policji. Trudno jest też ocenić o co Panu chodzi.Czy właśnie o krytyczną ocenę Policji ,czy domniemanego udziału P.Skrzypca. Jakie ma Pan dowody na takie działania.To może ocierać się o pomówienie...No chyba,że ma Pan tak modne dzisiaj taśmy.Bo jak nie to czy nie działa Pan w kierunku naruszenia dóbr osobistych.
Ps.wizerunek modelarzy nie ma nic wspólnego z działaniami Policji.Na wizerunek to działali modelarze z Tarnowa jak kiedyś sędziemu dmuchnęli do rury wydechowej piankę montażową i połamali wycieraczki,to kopiący się zawodnicy na podeście w Skawinie,ignorancja polecenia sędziego i działanie na szkodę materialną organizatora czy wreszcie sędzia ,który podchodzi do małoletniego ze słowami "co to za ch***jówka".No i wreszcie "drukowanie "wyników.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 07, 2014 5:58 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
A dlaczego ADMIN wykasowuje posty?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lip 07, 2014 9:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
A dlaczego ADMIN wykasowuje posty?

Widocznie nie przedstawiały wartości merytorycznej...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 08, 2014 3:49 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
J.Zdanowicz napisał(a):
A dlaczego ADMIN wykasowuje posty?


Sprawdziłem zapis aktywność administratorów/moderatorów, od dnia 25 czerwca nie został usunięty żaden post na tym forum.

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 6:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Maciej Nowak napisał(a):
J.Zdanowicz napisał(a):
A dlaczego ADMIN wykasowuje posty?


Sprawdziłem zapis aktywność administratorów/moderatorów, od dnia 25 czerwca nie został usunięty żaden post na tym forum.


A jednak został wykasowany. Ale ok, odniosłem się do uwagi do mojego wpisu "ADMIN: Edytowano. Proszę siebie nawzajem nie obrażać. Dziękuję"
Zadając pytanie -
Słuchaj ADMIN, chcesz być trollem czy na "czerwono zaznaczyć swoja ważność" Kogo ja swoim postem obraźiłem?
...wpis "wyparował" po kilkunastu godzinach :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 6:44 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Niech się cieszy ten co podejrzewa Admina o trolowanie, że nie "wyparował" z forum :)

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 10:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Niech się cieszy ten co podejrzewa Admina o trolowanie, że nie "wyparował" z forum :)


Cieszę się, cieszę :-) Możesz być pewny.
Żegnam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 10:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Ja usunął bym go profilaktycznie z grupy zawodników,żeby nie zaśmiecał działu dla poważnych spraw,obelgami skierowanymi do Adminów.Ale jak widać Admin w tym wypadku woli mieć twardą żyć niż rękę... :P :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 2:40 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Ja zaproponuję usunięcie tego tematu. Nic nie wnosi, każdy z naszego małego światka modelarskiego zna każdego i nic nie trzeba udowadniać. Dajmy już sobie "na luz" . Pozdrawiam wszystkich. Czesc.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:52 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL