Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt kwi 16, 2024 6:52 pm

Teraz jest Wt kwi 16, 2024 6:52 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł: Re: FMP LOK
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 9:23 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Mi zwisa kto był sędzią,ale wkurza mnie jak jedyny "inż" w Polsce. (Mamoń niestety odszedł) ma tyle do powiedzenia na temat sędziów w Nowej Rudzie.
Były trzy osoby przy kontroli technicznej i dwóch sędziów torowych tylko skupionych na torze. Poza tym 4 osoby obsługujące komputer i inne sprawy.
Nie było na Waszych zawodach Rozwadowskiego i Adamskiego ,rwących wykładzinę. Ponad 100 modeli wymagało ogarnięcia.Pretensje o brak balustrady.
Nie mam nic do Maćka i organizatorów (może to ,że mu z LOK po drodze chociaż żadnego działacza nie widziałem i nie było uroczystego wprowadzenia sztandaru).
Jednak zawsze będę bronił naszej pracy ,którą wykonujemy dla samej pasji przed takimi inż...
Ps.Wszystko to jest skierowane do dowartościowującego się na FB inż.Gamonia...
Być może zbieżność tytułów jest przypadkowa... :lol: :lol:
ps.bis. nie wspomnę już o takim zapisie w przepisach LOK:
12. SĘDZIOWIE.
12.1. Ustalenia ogólne.
12.1.1. Sędzią głównym może być sędzia klasy I lub wyższej, w sytuacjach wyjątkowych sędzia klasy II,
Sędzią technicznym może być sędzia klasy II lub wyższej, w sytuacjach wyjątkowych sędzia klasy III,
Sędzią torowym może być sędzia klasy II lub wyższej, a drugi sędzia torowy może być klasy III.
Sędzią pomiarowym może być sędzia klasy III lub wyższej.
12.1.2. Zarząd Sekcji przed rozpoczęciem sezonu wyznacza do prowadzenia zawodów sędziów głównych.
12.1.3. Sędzia główny w uzgodnieniu z organizatorem i Przewodniczącym Sekcji wyznacza na dane
zawody:
- sędziego technicznego,
- sędziego pomiarowego,
- dwóch sędziów torowych.

Ale tych przepisów to jak pamiętam LOK nigdy nie przestrzegał...było dwóch w okularach to tak jakby czterech... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: FMP LOK
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 9:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 12:39 pm
Posty: 386
Lokalizacja: 100lica
WIEMY JESTEŚCIE NAJLEPSI JESTEŚCIE ZWYCIĘZCAMI.




Marek proponuje zamknąć temat bo widzisz co się dzieje. Niektórym już tylko zwisa ale niestety taka sytuacja, taki wiek. Czy to też wina:
Wróblika, Bernadego, Matukina, Sułka, Jedlińskiego, Inż. i długo by jeszcze wypisywać dnia nie starczy. Po raz kolejny Pan Zaręba Lesław pokazał inteligIENCJE i szacunek w swoich wypowiedziach.

_________________
R/C WRÓBLIK PROPABLY BEST TEAM IN THE WORLD.
MUGEN SEIKI MBX7 POWERED SH ENGINES.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: FMP LOK
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 11:45 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Jedlinski napisał(a):
... Niektórym już tylko zwisa ale niestety taka sytuacja, taki wiek. ...


O przykład kultury i nieobrażania...Brawo. No i ten błąd ortograficzny w nazwisku...i w" inteligIENCJE",po łebkach pisane...polecam melisę...
Ps.nie jesteśmy najlepsi,ale staramy się żeby było jak najlepiej. Durne uwagi gościa ,który na FB chce zaistnieć i wypisuje co je,co pije i w jakiej sytuacji myśli, mogą wyprowadzić z równowagi. Chociaż z drugiej strony czekam na jego słit focię (po polsku tz.samojebkę) spod kołderki,bo tego tylko brakuje...
Ps.jeśli wam przez wymienionych z nazwiska nie wisi to to wasz "tęczowy"problem.Mnie te klimaty nie interesują...i wisi... A tak z ciekawości,który najatrakcyjniejszy...(to tak w konwencji cytatu,żeby łatwiej było zrozumiałe przez szanownego adwersarza...)

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: FMP LOK
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 3:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 12:39 pm
Posty: 386
Lokalizacja: 100lica
To skoro wszystko się opiera o Abrama to po co pojazd po Nas z Sędziów, że w okularach. Sprowadziłem rozmowę do jednego słusznego toru, który Pan lubi. A tak poważnie my jako RcWróblik nie komentujemy Waszych zawodów jeśli Wy nie jedziecie po Naszych. Więc jak już pisałem skoro z Abramem macie problem dajcie sobie po razie może oczyści się atmosfera i będziecie Przyjaciele. Melisa przy pańskich wypowiedziach to za mało. :)

_________________
R/C WRÓBLIK PROPABLY BEST TEAM IN THE WORLD.
MUGEN SEIKI MBX7 POWERED SH ENGINES.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: FMP LOK
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 5:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
A Było czterech sędziów? U Nas inż. napisał obraźliwe słowa w stosunku do dziewczyny,która prowadziła kontrolę techniczną,chociaż wykształcenie miała takie jak inż. Dodatkowo miała swoje zdanie i była konsekwentna. A to ważna cecha.Nawet głupich przepisów trzeba przestrzegać.
Przed zawodami podane były rozkłady jazdy.Polecam treści i dyskusję inż.
Zastanawia mnie,że nie przeszkadzało to wszystko mu w Warszawie...Chyba jednak coś jest z tymi nogami.
Co do zawodów to jeszcze raz powtarzam,nie mam nic do Maćka,ale co mu dał LOK do tych zawodów...? A te manipulacje z konkursami. Po co to wszystko Maćkowi jest potrzebne...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt kwi 16, 2024 6:52 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL