Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:36 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:36 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pt mar 11, 2011 10:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 8:18 pm
Posty: 36
vic_firth napisał(a):
temat o Utymanie http://www.rcauto.feen.pl/viewtopic.php ... c&start=45
a ten tor w Marklowicach niestety idzie do likwidacji, będzie budowany zupełnie nowy i wiekszy.


Wow! :shock: Nieźle to wygląda. Normalnym autem da się tam wjechać i zaparkować czy też muszę mieć terenówkę? :wink:

_________________
TRAXXAS SLASH 4WD VXL 1/16


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 11, 2011 11:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
no mojej astrze daleko do landkruzera :D a jakos tam dotarłem

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 13, 2011 9:40 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 11, 2011 12:29 pm
Posty: 15
Znacie jakies dobre miejsca w okolicy Bydgoszczy?

_________________
Kyosho DBX
Silnik-GXR-18 o pojemnosci 2,5 cm 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 14, 2012 11:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 13, 2012 4:15 pm
Posty: 3
Witajcie wszyscy życzliwi koledzy.

Założyłem ten temat, ponieważ chcialby rozpocząc swoją przygodę z RC w ramach autek elektr drift. Mało tego, chce zarazić pasją syna już od najmlodszych lat (obecnie ma 4 l) i całkiem dobrze juz bawi sie modelami z marketu, nawer driftem, choc umie tylko skrecac i przód.
Do rzeczy...

Jestem przed zakupem pierwszego- powazniejszego modelu. Dotychcas bawilem sie tylko takimi marketowumi zabawkami.
Chciałbym zacząć od czegos rozsądnego, poradźcie co mam kupić i gdzie moge udać się na jakieś zawody driftowe by choc przyjzec sie (jestem z Katowic).

Prosze o porady lub po prostu chetnie podejmę korespondencję z kimś kto chce pomóc.

Pozdrawiam i czekam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 25, 2012 7:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 24, 2012 4:05 pm
Posty: 1
podczepiam sie do przedmowcy! rowniez chce zaczac przygode z modelami, prosze o podpowiedz co kupic do 600zl do driftu? moze byc nowe lub uzywane. Chce kupic cos co jest sprawdzone i polecane przez was takze licze na wasza pomoc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 25, 2012 7:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 6:08 pm
Posty: 526
Na allegro HPI strada TC evo http://allegro.pl/strada-tc-evo-1-10-rt ... 82346.html
Za ponad 600zł są bezszczotkowe,ale na driftach to ja sie nie znam.

_________________
--- www.rcpro.pl ---


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 14, 2013 5:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 12, 2012 12:30 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz/Olsztyn/Toruń
Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów, Warszawa/Bydgoszcz/Olsztyn/Toruń. Główny salon mieści się przy ulicy Modlińskiej 6 w Warszawie, przy nim też jest umiejscowiony nasz tor dla modeli otwarty 24 godziny na dobę.Służymy fachową pomocą i posiadamy bogatą ofertę modeli. :)

_________________
Modele zdalnie sterowane dla zawodników, jak i początkujących, części, akcesoria, zabawki - zapraszamy!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 31, 2013 2:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2012 2:28 pm
Posty: 194
kisiel szukaj CYCLONE S,SPRINT na pdmrc.pl masz pelno ofert modeli do driftu,forum jest poswiecone driftingowi,jezeli szukasz czegos to zajrzyj tam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 9:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 10:42 am
Posty: 107
Bardzo polecam ten sklep http://sklep-modelarski.eu/ naprawdę lepiej nie mogłem trafić uwzględniają prawie każdą reklamacje i ceny są niskie. :D

_________________
Modele:
HSP sword,
WRC subaru impreza


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lis 19, 2013 9:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 9:32 pm
Posty: 18
Cześć. Jestem świeży w temacie i dostałem jakiś czas temu monster trucka, chinola co prawda ale frajda jest. Chciałbym go trochę ulepszać po woli. Już raz musiałem wymienić silnik, dałem mocniejszy ale teraz lekko przerywa jak się nagrzeje - wina regulatora ?? Baterie są NiMH, ale pytanie czy do szczotkowego silnika mogę zasunąć LIPO ?? Chcę kupić ładowarkę jakąś taką uniwersalną. czy baterie LIPO są lepsze od NIMH ?? Pozdr...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 20, 2013 10:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
stasiak86 napisał(a):
Cześć. Jestem świeży w temacie i dostałem jakiś czas temu monster trucka, chinola co prawda ale frajda jest. Chciałbym go trochę ulepszać po woli. Już raz musiałem wymienić silnik, dałem mocniejszy ale teraz lekko przerywa jak się nagrzeje - wina regulatora ?? Baterie są NiMH, ale pytanie czy do szczotkowego silnika mogę zasunąć LIPO ?? Chcę kupić ładowarkę jakąś taką uniwersalną. czy baterie LIPO są lepsze od NIMH ?? Pozdr...


Za mało danych imo, ale ekspertem nie jestem :mrgreen:

Podaj:
1) Jaki model?
2) Jaki masz obecnie silnik i regiel?

Bez w/w to trochę błądzenie we mgle :wink:

Lipo do szczoty chyba można, ale czasem możesz silnik spalić (dlatego pytanie jaki silnik i regiel)
Regiel powiniem mieć odcięcie lipo, gdyż przy zbyt dużym rozładowaniu taki pakiet może szybko szlag trafić. (jak nie ma - możan dokupić buzzer namięcia - miernik, który bedzie sygnalizował co i jak sygnałem dźwiękowym).
IMO LIPO zdecydowanie lepsze!
Mi jak szczota zaczęła kiedyś przerywać na lipo, to się właśnie kończył (popaliłem izolacje na szczotach) .
Może być ,że za mocny silnik ciągnie za dużo prądu i regiel odcina wówczas - dlatego może taki objaw z przerywaniem...

Ps. Na przyszłość - może sa na tym forum wróżki wszystko wiedzące, ale Panowie, pod pojęciem MT Chinol może kryć sie wszystko, nawet jakieś gó...na z Tesco (i żeby mnie źle nie zrozumiano - jako zabawka - oki, bo pewnie i cena atrakcyjna, ale paaaanie !!1za dużo nie powymieniasz wówczas :mrgreen: )

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 04, 2014 11:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 9:48 am
Posty: 7
Lokalizacja: Opole
Czy są modele dla początkujących, które biorąc z tzw "półki" od razu można wystartować w zawodach typu wyścigi, rajdy, jakieś inne zawody. Oczywiście w najsłabszych klasach. Chodzi mi tu głównie o spełnienie wymagań co do silników.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 11:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 9:48 am
Posty: 7
Lokalizacja: Opole
Nie kupujcie dziecku Sprint 2, bo nie pojeździ na zawodach w klasie Hobby Junior. Dlaczego ? Bo nie ma obramowania wokół podwozia tzw wanienki. Niezłe jaja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 14, 2014 5:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 11, 2014 2:22 pm
Posty: 3
Hi!

I´m coming to Gdansk for a short holiday and I´d like to know if there´s any RC-shops or model-shops?
I´m working on my first RC-car: Axial SCX10 (Jeep Wrangler Rubicon Unlimited) and am interested in scale accessory etc.

My hotel is located at Śródmieście, Gdańsk, so if there´s any shops you can walk to (or by some easy public transport).

Thanks guys!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 26, 2014 11:46 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 11, 2014 2:22 pm
Posty: 3
ristolainen napisał(a):
Hi!

I´m coming to Gdansk for a short holiday and I´d like to know if there´s any RC-shops or model-shops?
I´m working on my first RC-car: Axial SCX10 (Jeep Wrangler Rubicon Unlimited) and am interested in scale accessory etc.

My hotel is located at Śródmieście, Gdańsk, so if there´s any shops you can walk to (or by some easy public transport).

Thanks guys!



There´s not any store at the city Gdansk?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:36 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL