Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: N lip 04, 2010 9:26 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
a nie dostrzegasz związku pomiędzy brakiem łożysk i zastąpieniem ich panewkami a krótkim czasem jazdy lub słabymi osiągami tego modelu?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 04, 2010 9:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
Oczywiście, że dostrzegam i dlatego o tych łożyskach napisałem. Mówie - za pierwszym razem zapomniałem o tym wspomnieć - sorry.

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 7:13 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 28, 2013 10:08 am
Posty: 38
Witam.
Pytanie mam pewnie dla wielu śmieszne ale mam model Brontosaurusa parę dni i od czego jest ten trymer pierwszy od prawej. Co do skrętu i gazu ok. wiem o co chodzi ale ten oznaczony ST D R wydaje mi się, że nic to nie zmienia czy mam na 2 czy na max. czyli 6.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 7:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
To jest ograniczenie pracy serwa. Jak dasz na min. to będzie lekko skręcał, na max to max.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 7:48 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 28, 2013 10:08 am
Posty: 38
Dzięki kolego teraz zwrócę szczególną uwagę na to. W Nitroteku e-mailowo jakoś nie potrafili mi pomóc a dostałem odpowiedź regulacja czułości gazu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 29, 2013 11:28 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 16, 2011 9:53 pm
Posty: 40
Ja również mam ten model a raczej podobny ale to prawie to samo STRADA mt evo i jestem bardzo zadowolony choć usterki się zdażają ale tak to jest jak sie wkłada do malucha silnik od BMW.Moja strada dzielnie znosi wszystkie katy na bezszczotce z modelu 1:8 choc zapas części jest niezbedny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:40 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL