Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:21 pm

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:21 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Wt kwi 24, 2012 4:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 12:55 pm
Posty: 17
to przy następnej konserwacji zdobędę właściwy olej lecz na tym smarze też działa i to nawet dobrze więc zostawię go... co do termometru możliwe że będę miał od znajomego to ustawie właściwie silnik ale czuje że tutaj napisze nie jeden post z prośba o pomoc :) hehe

nic się nie stało :) spoko, nie samym modelarstwem człowiek żyje :)

Pozdrawiam

_________________
Carson CX-4B Black Phantom 1/8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 24, 2012 8:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 6:55 pm
Posty: 270
podczas następnego czyszczenia dyfra, jak go będziesz zalewał olejem, sprawdź najpierw czy ci nie cieknie ten dyfer, jak będzie ciekł to uszczelnij wszystko czerwonym i będzie git.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 26, 2012 6:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 12:55 pm
Posty: 17
nieco odświeżę temat

zauważyłem że przy zmianie opon na lżejsze, z typowych monsterów (koło 180x100mm, hex17) na buggy/truggy (koło 140x60mm) model lepiej jeździ, tzn. nie urywa mi tak zębów na zębatce odbierającej i przypuszczam że to był też jeden powodów przez które mi mieliło zęby...

teraz mam do was prośbę - gdzie zdobyć metalową zębatkę odbierającą do tego modelu? na serwisie rcniko jest ta część >>>link<<< ale z plastiku a to oznacza że zmielenie zębów to kwestia czasu, ma ktoś dostęp albo możliwość załatwienia takiej zębatki ale metalowej?

za kilka dni będę miał pożyczony termometr (wkońcu :)) i pytanie odnośnie regulacji - instrukcja zawarta na stronie prorevo dotyczy każdego silnika czy do mojego modelu sa jakieś inne wytyczne czy zakresy temperatur poprawnej pracy silnika?

_________________
Carson CX-4B Black Phantom 1/8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:21 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL