Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 2:03 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 2:03 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
I to jeszcze od ciebie. :P

Tylko się w 1600 nawet nie zmieszcze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
F1Reyes ofną violator nie możesz jeździć na zawodach w baggy bo silnik tylko do 3,5 cm.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 9:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
Kolega dokonał na 99% wyboru. Bedzie zadowolony :)

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
Ale jak narazie mówie nie zawodom. Nie kupuje tego czegos od Trzeciaka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 5:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Ja na twoim miejscu brał bym
http://www.defena.pl/sklep/product_info ... 20RTR.html
ale twój wybór(nie odciągam od virusa :wink: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
Ale mam okazję zdobyć Vialatora po tuningu za 1000zł.

Patrz na 1st stronę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
Kup sobie tego Carsona:)

Przynajmniej tanio i pewnie:)

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
Wg. mnie Virus od Andrzeja bardziej Cię zadowoli od Ofny...
Modelik masz praktycznie nowy , kto ci powiedział że odrazu musisz jechac na zawody?

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Andrzej Trzeciak napisał(a):
Kup sobie tego Carsona:)

Przynajmniej tanio i pewnie:)

Mam nadzieję,że to jest ironia :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
Tomek Trzos napisał(a):
Andrzej Trzeciak napisał(a):
Kup sobie tego Carsona:)

Przynajmniej tanio i pewnie:)

Mam nadzieję,że to jest ironia :wink:


Byc może:)

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 09, 2007 7:18 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Olsztyn
Panowie co wy chcecie od Carsona, gdyby nie to że leci do mnie XB8 to bym go nie sprzedawał, nie jest to wcale zły model :P

_________________
Team RcWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Piotr ja carsonem (truggy) jeździłem 1 sezon i na każdych zawodach coś się spierdzielało więc carsona mam dość na całe życie.Teraz kupuję nareszcie coś porządnego (jak kupię baggy) xray xb8 TQ i ws7III :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 2:03 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL