Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:42 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 12:42 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: N gru 02, 2007 9:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
Już jestem po jeździe elektrykami której jeździły 60 km/h.
Chcę coś kupić do jazdy w terenie do 1100zł.
Spalina.
4WD.
Buggy albo monster.
Wytrzymały.
Do jazdy po dziurach i wyskoczniach.
Chcę się z bratem bawić w mały tuning auta.
Polećcie coś please.
Lepiej żeby był to model do złożenia ale RTR też może być.

Może to:
http://allegro.pl/item275150654_navigat ... m_r_c.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 02, 2007 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
Vius. Poszedł PM
Kolega sie chyba zdecydował

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 02, 2007 10:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 9:50 pm
Posty: 216
Lokalizacja: 3miasto
Ten model co podałes w linku to zabaweczka a nie model

1 - Niemam zielonego pojecia czy ci sie uda wogóle dostac częsci do tego modelu w razie jakiejś usterki

2 - Jakosc tych plastikow w modelu mnie lekko mówiąc troche wystraszyła

3 - Plastikowe amortyzatory... to jakis zart chyba zeby w spalinowym modelu byly plastikowe amortyzatory. Nie poskaczesz sobie za wysoko ;)

I jeszcze jedno, popatrz se na filmik ( 1 sekunda ) gdy model bierze zakret w lewo, zauwaz jak w modelu sie wyginają tylne koła na zakręcie.


Za 1100 zł mozesz sobie kupic ( jesli ma to byc monster ) jakiegos uzywanego savage-a

albo NOWEGO savage-a 3,5 ( ale niestety za 1400 zł co sie nie miesci w twoim limicie )
http://www.lrp.pl/sklep/index.php?cPath ... 35_642_672

EDIT : Nie mowiąc o roznicy jakosci pomiedzy savem a tą zabaweczką co podałes w linku

_________________
HB Lightning Stadium Sport


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 02, 2007 10:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
To co podał to kopia modelu traxxas t-maxx więc części powinny pasować od oryginału ale podobno jest to słaba kopia i się sypie. Ja mam oryginał i jak do tej pory wszystko ok choć wał centralny mógł by być mocniejszy bo udało mi się go ukręcić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 02, 2007 11:47 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
mac_gd powaliłeś mnie...


1150zł - GS Storm Evo
1180 - lightning 2 sport
1250 - lightning stadium sport

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 7:14 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:23 pm
Posty: 1102
Do skakania polecam savage. Ja mam 25 i super się nim "lata" :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Jakub Żebrowski napisał(a):
mac_gd powaliłeś mnie...


1150zł - GS Storm Evo
1180 - lightning 2 sport
1250 - lightning stadium sport

Jak bym brał model do takiej sumy to wybrał bym z tych trzech.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 3:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
Andrzej Trzeciak proponuje mi tego Aschmana Wirusa czy coś. Mówi że władował w niego dosyć sporo tuningu ja silnik za 400 zł servy za 250zł stabilizatory za 160 zł. Za wszystko chce on 1050zł. Podobno model jest bardzo wytrzymały. Nie wiem co myśleć.

Może losi lst2 zawodniczy albo Ofna Violator 9.5 po lekkim tuningu?

Ofna jest po tuningu takim:
Cytuj:
silnik seryjny Force .28 Jest to bardzo mocny silnik jak na buggy. Wiele monster tracków ma silnik .26 a nawet mniejsze, więc łatwo sobie wyobrazić co potrafi Ofna. Mocy nie brakuje, praktycznie w każdej chwili jest ona dostępna. Jak pisałem. Silnik jak i cały model jest po 4,5l. Model jeździł od nowości na Tornado 20%. W modelu zamontowałem aluminiowe zwrotnice, aluminiowy przedni zderzak, aluminiową obudowe wanienki, wydech dwu komorowy, nowe kolanko wydechowe, niedawno wymieniałem w modelu wszystkie łożyska, a jakieś 0,5l temu nawet ne na koszu sprzęgłowym,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 3:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 09, 2007 7:18 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Olsztyn
Model RTR z niezłą aparaturą i starter boxem
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=30964

_________________
Team RcWróblik


Ostatnio edytowano Pn gru 03, 2007 3:48 pm przez Piotr Szerwiński, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 3:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
F1Reyes napisał(a):
Andrzej Trzeciak proponuje mi tego Aschmana Wirusa czy coś. Mówi że władował w niego dosyć sporo tuningu ja silnik za 400 zł servy za 250zł stabilizatory za 160 zł. Za wszystko chce on 1050zł. Podobno model jest bardzo wytrzymały. Nie wiem co myśleć.

Może losi lst2 zawodniczy albo Ofna Violator 9.5 po lekkim tuningu?

Ofna jest po tuningu takim:
Cytuj:
silnik seryjny Force .28 Jest to bardzo mocny silnik jak na buggy. Wiele monster tracków ma silnik .26 a nawet mniejsze, więc łatwo sobie wyobrazić co potrafi Ofna. Mocy nie brakuje, praktycznie w każdej chwili jest ona dostępna. Jak pisałem. Silnik jak i cały model jest po 4,5l. Model jeździł od nowości na Tornado 20%. W modelu zamontowałem aluminiowe zwrotnice, aluminiowy przedni zderzak, aluminiową obudowe wanienki, wydech dwu komorowy, nowe kolanko wydechowe, niedawno wymieniałem w modelu wszystkie łożyska, a jakieś 0,5l temu nawet ne na koszu sprzęgłowym,


Serva 220zł, silnik kolo 350, stabilizatory 120. Stan bdb, bo w koncu 1,5l na karku tylko

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 5:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 9:50 pm
Posty: 216
Lokalizacja: 3miasto
Jakub Żebrowski napisał(a):
mac_gd powaliłeś mnie...


1150zł - GS Storm Evo
1180 - lightning 2 sport
1250 - lightning stadium sport


To są baggusy i tragus... a sav to monster :| wiadomo ze sav jest bardziej drogi ale monster to monster, wjedziesz wszedzie.

Ale wybor oczywiscie nie nalezy do mnie tylko do "F1Reyes-a" wiec nie wykluczam twoich propozycji ;)

_________________
HB Lightning Stadium Sport


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Nie ma co porównywać monstera do buggy lub truggy.Zależy kto co lubi.
Ja buggy potem truggy :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:40 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 11, 2007 10:46 am
Posty: 131
Lokalizacja: Włocławek
A może pomyślał byś nad Traxxas'em Revo? Myślę że do tej ceny, kupił byś używanego RTR, lub byś troszkę dołożył i kupił z USA.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 4:15 pm
Posty: 78
Mi zwisa to czy buggy czy monster ale najlepiej buggy 1:8.

http://allegro.pl/item277158645_podwozi ... _bcm_.html

Może Podwozie Ansmann Virus, silnik z MGT, dodatkowe koło zamachowe z force(chyba pasuje), aparatura HPI tf3, drugi odbiornik(na 99%sprawny), servo skretu HITEC, gazu JR, zapasowa poloska, servosaver, wiele orczykow, srubek, TERMOMETR hpi tempgun, nowa karoseria, wydech ztuningowany, aluminiowe olejowe amortyzatory 1050zł

Albo Ofna Violator
silnik seryjny Force .28 Jest to bardzo mocny silnik jak na buggy. Wiele monster tracków ma silnik .26 a nawet mniejsze, więc łatwo sobie wyobrazić co potrafi Ofna. Mocy nie brakuje, praktycznie w każdej chwili jest ona dostępna. Jak pisałem. Silnik jak i cały model jest po 4,5l. Model jeździł od nowości na Tornado 20%. W modelu zamontowałem aluminiowe zwrotnice, aluminiowy przedni zderzak, aluminiową obudowe wanienki, wydech dwu komorowy, nowe kolanko wydechowe, niedawno wymieniałem w modelu wszystkie łożyska, a jakieś 0,5l temu nawet ne na koszu sprzęgłowym, 1000zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2006 7:12 pm
Posty: 1795
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
F1Reyes napisał(a):
http://allegro.pl/item277158645_podwozie_traxxas_revo_po_tuningu_jak_nowe_bcm_.html

Oj tak, to Revo jest kozackie :D :wink:
Kupujesz do niego fajny silnik, apke, akcesoria do odpalenia i jedziesz.

_________________
gg: 1337750


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 12:42 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL