Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 2:21 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 2:21 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: So sty 20, 2007 7:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 6:39 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Zgierz K.Łodzi
Sprzedam
Przerobiony zasilacz (daje 8 A)
i kabel do kontaktu.

Kontakt: Najlepiej gg 8403301 lub PM

Cena 50zl do negocjacji. Na pewno sie dogadamy.

_________________
Piwko lepsze od chleba, bo gryść nie trzeba.

Tl-01 + Tl01b
100% łożyska


Ostatnio edytowano Pn lut 26, 2007 3:02 pm przez matyusz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 25, 2007 9:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 6:39 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Zgierz K.Łodzi
Nowa cena 110zł do negocjacji.

_________________
Piwko lepsze od chleba, bo gryść nie trzeba.

Tl-01 + Tl01b
100% łożyska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 25, 2007 11:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 2:48 pm
Posty: 45
Ja bym moze bym zainteresowany, tylko nowa taka kosztuje 123 zł
http://rcabc.com/catalog/product_review ... cts_id/507
Istnieje mozliwosc zakupu bez zasilacza?
Jesli tak to jaka by była wtedy cena (skoro nowka ksztuje 123 zł) ? Zasilacz mam.

Pozdrawiam Tomek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 26, 2007 6:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 2:48 pm
Posty: 45
nadal aktualna


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 8:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 2:24 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Nowy Targ
a istnieje mozliwosc zakupu samego zasilacza? i jaka cena?

_________________
TEAM : RCMODELSPORT
===============================

KYOSHO 777 WC ||SIMM||MX-3 AM|| Sanwa ERG-VB || Sanwa ERG-VZ || Duratrax ICE ||


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 6:39 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Zgierz K.Łodzi
zasilacz moge oddac za 50zł

PS. Proszę raczej pisać w miare możliwości na PM.

_________________
Piwko lepsze od chleba, bo gryść nie trzeba.

Tl-01 + Tl01b
100% łożyska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 2:21 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL