Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:20 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:20 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 12:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
morelo napisał(a):
To że ktoś przystąpił do RCauto w tym roku to nie znaczy że interesuje się od tego roku modelarstwem. Ja sie bawie w to przeszło dobre 25 lat. I zaopatrywałem się w sklepie w Popradzie na Słowacji....

No właśnie...bo Polska była pustynią. O tym napisałem.A co kupiłeś,bo Hudy był chyba jeszcze tylko zawodnikiem...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 6:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
To i ja troszkę dołożę.
W sklepie RC-team Wrocław robiłem zakupy kilkanaście razy i zawsze było wszystko OK !!!
Nic na siłę nie wciskają, konkretna porada-podpowiedź, 2 razy zdarzyło się że czegoś nie mieli - czas realizacji w ramach zdrowego rozsądku się zmieścił.
Jeżeli się nie ma wymagań, że zaraz po kliknięciu na towar, czekamy przy drzwiach na dostawę, to ja uważam że jako sklep spokojnie dają radę.
Ja osobiście sklep POLECAM !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 02, 2014 10:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Sprawdza się powiedzenie, że jeden niezadowolony klient robi większy szum niż 1000 zadowolonych. Ja o sklepie RC-TEAM mam bardzo dobre zdanie. Wystarczy chyba wspomnieć, że próbowałem załatwić w Polsce akumulatory do 1/12 na dwa dni przed zawodami w Nowej Rudzie. Nigdzie w Polsce nie było, chłopaki z RC-TEAM załatwili i dowieźli na zawody :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 2:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 14, 2010 4:59 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Warszawa
Maciej Marcinek napisał(a):
Panowie,
Zdziwiły mnie wasze komentarze, tym bardziej, że ostatnimi czasy jest to jeden z... kilku sklepów modelarskich w Polsce, z którym jest normalny kontakt - w moim przypadku - da się dogadać, zadzwonić, napisać. Zamawiałem nie raz, nigdy nie było problemów.

Należy pamiętać, że w Polsce nie ma producenta Asso, a w kwestii producenta jest to, że czegoś brakuje i tak na dobrą sprawę firma Associated, a nie rc-team jest za to odpowiedzialna, czas na rozpatrzenie reklamacji jest bardzo długi... :) Więc jeśli Ci to mocowanie doślą, to będzie, że tak powiem, pójście klientowi na rękę :)

Zrozumienia Panowie! Tam też pracują ludzie...


Widocznie kiepsko pracują skoro odbierają od producenta towar na handel i nie sprawdzają zawartości, wysyłając ten sam towar też tego nie robią. I potem jeszcze wprowadzają klienta w błąd że doślą a tak naprawdę kładą lachę. Prawda jest taka że to nie PRL gdzie się dziekowało za to że się w ogóle cokolwiek dostało, teraz jak nie dbasz o klienta to trza się liczyć z konsekwencjami. Jakby dbali to wysłaliby mu 2 mocowania żeby tylko był zadowolony i polecał sklep a nie pluł na niego. Reklamacje się załatwia miedzy sklepem a producentem a nie miedzy klientem a producentem.
Popieram założyciela wątku, tępić trzeba taką plagę.

Swoją drogą też miałem styczność z tym sklepem, i jakoś mimo obecności towaru na stronie, potwierdzeniu telefonicznym że jest na połce w sklepie po przyjeździe do sklepu go nie było;( Smutno się zrobiło no i tyle. Na szczescie na tym się skończyło. Zakupów w polskich sklepach staram się nie robić, bo nie raz się przekonałem że dla sprzedawcy na ebay jestem klientem którego trzeba obsłużyć najlepiej jak się da za wszelką cene, a w Polsce klient to taki ktoś kogo ma się w d.... i obsługuję się go wedle humoru. Prosty przykład, paczka z los angeles (USA) przylatuje mi pod drzwi po 5 dniach od klikniecia na aukcji, a w "polskim sklepie" mimo telefonu i prośby o szybką wysyłke towaru dostaję ją kurierem po tygodniu;(

_________________
Jammin X2 CRT Brushless /Tekno RC V3/ Mamba monster 2650Kv/ TURNIGY NanoTech/ Hitec/ Spektrum DX3R - Wszystko na sprzedaż!!! http://tiny.pl/q56mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 7:25 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
VlodY napisał(a):
...Swoją drogą też miałem styczność z tym sklepem, i jakoś mimo obecności towaru na stronie, potwierdzeniu telefonicznym że jest na połce w sklepie po przyjeździe do sklepu go nie było;( Smutno się zrobiło no i tyle...

Tylko smutno? Jechać z Warszawy do Wrocławia na nic...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 11:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 14, 2010 4:59 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Warszawa
Specjalnie nie jechałem:P Ale przejazdem, smutno dlatego ze musiałem jeździć po tym Wrocku i tego szukać na darmo.

_________________
Jammin X2 CRT Brushless /Tekno RC V3/ Mamba monster 2650Kv/ TURNIGY NanoTech/ Hitec/ Spektrum DX3R - Wszystko na sprzedaż!!! http://tiny.pl/q56mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 11:41 am 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja, gdy otrzymuję towar od pośrednika lub przedstawiciela danej firmy, to bardzo sobie cenię że jest on ORYGINALNIE i FABRYCZNIE zapakowany i wtedy wiem że nikt w moim pudełku nie grzebał.
Bardzo rzadko się zdarza żeby z fabryki wyszedł produkt niekompletny, jeżeli w tych czasach jest to w ogóle możliwe, żeby czegokolwiek brakowało (mi się jeszcze nigdy to nie przydarzyło).
Zestawy są kompletowane automatycznie, wiec brak elementu występował by w całej serii, dodatkowo na koniec jeszcze, opakowania z zawartością są ważone bardzo dokładnie, każde osobno i każda, nawet minimalna odchyłka od bardzo wyśrubowanej normy powoduje odrzut opakowania i wszczynana jest procedura kontrolna.
Więc niezaglądanie do fabrycznie skompletowanych i zapakowanych przedmiotów, nie jest "kiepską pracą" tylko ZALETĄ, dbaniem o to żeby faktycznie nic z tych pudełek się gdzieś nie zapodziało !!! takie jest moje zdanie.
Kolega, otwierający ORYGINALNIE zapakowany towar, pewnie sam gdzieś te mocowania posiał i zwrócił się do sklepu o dosłanie brakujących części, co ja w takich okolicznościach pewnie też bym uczynił, a co zawsze trzeba spróbowac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 12:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 14, 2010 4:59 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Warszawa
Bogdan właśnie tak jak mówisz, skoro nie ma w pudełku to ktoś go wyjął. Bo w fabryce takie rzeczy się nie zdarzają. Nie spotkałem się jeszcze z pudełkiem "fabrycznie zapakowanym" w sklepie modelarskim. Zawsze są otwierane, albo nie zamknięte tak żeby nie można było otwierać. I zawsze jak ktoś chce zobaczyć to dostaje pudełko i może wsio wywalić obok, był to zestaw KIT wiec mogło coś się zgubić. Moim zdaniem jeśli takie rzeczy mają miejsce to powinni sprawdzać co wysyłają do klienta. Co do obwiniania, założyciela tematu że "sam zgubił" to nie wiem jak jest i się pewnie nie dowiem. Ja bym się wstydził tak ściemniać na takie tematy, na tym forum zbyt wielu ludzi się zna i trzaby im potem zaglądać w oczy. Z resztą nie o tym tu mowa, reklama i antyreklama zawsze była i będzie. Jeśli nas traktują dobrze to polecamy, jak robią w wała to narzekamy. Takie życie ciężkie. Na szczęście jest coraz większa konkurencja i sklepy zmuszane są dbać o klienta, a kontakt z klientem to podstawa. Świętych nie ma, każdy ma złe dnie i humory ale skoro się interes prowadzi, to ja bym nie dopuszczał to takich wypowiedzi na forum i psucie sobie opinii. Skoro kolega pisze ze go oszukali to pewnie tak jest, i tu nawet nie chodzi o to ze brakuje cześci, tylko o to że dzwonił tam X razy i wyhuśtali go po prostu, zamiast powiedzieć wprost jak jest albo zwyczajnie dosłać mu te część skoro się obiecuje.

_________________
Jammin X2 CRT Brushless /Tekno RC V3/ Mamba monster 2650Kv/ TURNIGY NanoTech/ Hitec/ Spektrum DX3R - Wszystko na sprzedaż!!! http://tiny.pl/q56mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 3:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 11:23 am
Posty: 58
Ten cały temat to robienie z igły widły.
Jak nie mieli części na stanie to musieli ją skądś ściągnąć, a to nie trwa dwa dni, szczególnie jeśli ściągają od producenta. A jak kolega powiedział sprzedawcy, że ma sobie już darować całą sprawę to sprzedawca najnormalniej w świecie sobie odpuścił i nie ma się czemu dziwić.

A co do przedmówcy to niestety w naszym kraju tak jest, że gdy coś jest nie tak ze sprzedażą to od razu afera na forum, a jeśli wszystko pójdzie "książkowo" to o tym już mało kto wspomni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 3:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
@up: jak jest oki, to ja wspominam także taką sytuację. Oczywiście, dla rcteam jestem jednostką, baaa , wiem, że pewnie za którymś moim przypomnieniem się , ponaglen iem i nadzwyczajnie w świecie zawracaniem dupy - dosłali mi to wszystko.
Rozumiem ,że są klienci, którzy mogliby wyłudzać od firm elementy, naciągać i je zwyczajnie, ale nie generalizujmy. Nadal podkreślę (może to brzmi mało skromnie) - jeśli zostawiłem w ich sklepie pare kafli, to czy bym zawracał sobie głowę o jekieś brakujące mocowanie za 20 zł???

Mnie bardziej wkur...o podejście sklepu: pisałem im ,że mi bardzo zależy! Pisałem i wkleiłem zdjęcia , że w zestawie zamiast skrzydła jakie miało być , włożyli mi inne, a moje nie duża wiedza w rc powoduje ,że nie wiem co tam będzie pasować (kto czytał mój temat o konwersji, RC8T, wie że nie ściemniam). Rozpisałem sie w kilku postach, baaaa, dałem linki z ich sklepu , pokazując jakiem skrzydło mam (miałem orginał od Rc8, 2e) , że nie ma mocowania, skany z manuala, itp. Po 2 telefonach z przypomnieniem o swoim isnieniu, dostałem na szybko skleconego maila, coś w stylu : zgłoszono do działu reklamacji, brakujące skrzydło doślą.... :shock: :shock: :twisted: To jak im pisze, że skrzydło MAM! Nawet droższe od tego jakie miało być! Brakuje zestawu do mocowania (linki do tego mocowania wklejałem im już wcześniej). I....cisza. Po kilku dniach napisałem maila, jak tam mocowanie...To odpisali ,ze jest wyjaśniana sytuacja na magazynie.... :cry: :cry: No kierwa. kopara mi opadła... Rozumiem, że chciałbym nowy silnik, nowy pakiet , ect, ale nie gó...o za 20 zł, które CAŁY CZAS BYŁO W OPCJI DOSTĘPNE W SKLEPIE I NADAL JEST, A SPRZEDAWCA COŚ SIĘ JESZCZE TŁUMACZYŁ, ŻE NIE MAJĄ NA STANIE! Ps. Może skrzydło nadal szukał, wuj wie.... :twisted:

Po prostu wku...i mnie i nie odpuszczę. Na pewno to w całym ich sklepie wiele nie zmieni, że ja nie kupię więcej tam nie. Ala mam nadzieję, ze zniechęcę ilu sie da do nich i może dzięki temu wyjdzie to wszystkim na plus (w sensie, że sklep 2 raz takiej gafy nie popełni).

Ps. Na innym forum tez juz im obrabiam d..ę. Ze mną lekko nie ma 8) :twisted: :D :D
http://www.heli-team.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=2687

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 3:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 11:23 am
Posty: 58
No ręce opadają. Ludziom to się w d*** poprzewracało...

Po co opisujesz po raz n-ty tą samą sytuację? Wziąłeś pod uwagę, że faktycznie nie mieli tych części na stanie i szukali ich na magazynie? Może w międzyczasie ją ściągali od producenta?
Co do kwestii dostępności części na stronie to bardzo często nie ma się to nijak do faktycznego stanu magazynowego, szczególnie jeśli sklep prowadzi także sprzedaż u siebie w punkcie. W systemie internetowym nadal widnieje stan magazynowy dodatni, a na półce pusto - częsta sytuacja w wielu sklepach. ALE NIE! TRZEBA DOWALIĆ!

A najgorzej świadczy o tobie ten fragment:
Cytuj:
Napisałem więc ,że sobie dokupiłęm część z innego portalu (bo tak zrobiłem) i żeby sie nie fatygowali. A ci...FAKTYCZNIE SIE NIE FATYGOWALI!!! :shock: :shock: No ja pier....le! Na miejscu sklepiku, w ten sam dzien bym wysłał brakująca część z przeprosinami! Mija właśnie 2 tygodnie....Cisza. Naskrobałem , teraz juz na fazę maila, co z brakującym elementem?? To odpisali, że już przecież nie chciałem.... :twisted: :twisted:

Weź Ty się chłopie zastanów nad sobą, proszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 3:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Luki35 napisał(a):
Zaraz się okaże, że osiągne odwrotny cel niż planowałem zakładajac ten temat :mrgreen:

Bo kolega powinien określić cel posta jednoznacznie... :o

Może to tekst sponsorowany ? :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Pn lut 03, 2014 4:10 pm przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 4:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
Plisken czy jakos tak. Napisalem jak uwazam. Klient ( czytaj ja) nasz Pan ( nadal ja) - lapiesz?? Wuj mnie obchodzi czy dobrze czy zle swiadczy, napisalem ze sklep olap moja sprawe i tyle( stad po raz kolejny przytoczylem to samo by to pokreslic). Mam to w glebokim- dali ciala- ot co. Jeden ( czytaj Ty) bys czekal do usranej smierci na czesc- ja czasu nie mialem- zrozumial teraz?? :-/

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 4:28 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
Moje zdanie (a jest ono zupełnie subiektywne) jest takie, że w tym temacie wypowiedzieli się już chyba wszyscy zainteresowani i poruszyli chyba wszystkie istotne tematy w sprawie sklepu, a powoli zaczyna się robic z tego małoletnia pyskówka pomiędzy kolegami z forum... może czas to zamknąc zanim wszyscy zaczną się obrażac wypowiedziami, bo te ostatnie już raczej do niczego nie prowadzą i chyba nic nie wnoszą istotnego w sprawie... a zaczynają wyglądac nieładnie
ale to tylko moje spostrzeżenie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 03, 2014 9:07 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Temat zamykam zanim sobie głowy pourywacie.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:20 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL