Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 4:06 pm

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 4:06 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt sty 28, 2014 1:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
Obrazek

Witam.

Pragnę podzielić sie z Wami przypadkiem, z którym sie zetknąłem. Mianowicie nijaki RC-TEAM.PL najzwyczajniej olał moją sprawę. Nie dość, że zarobili na mnie kilka tysięcy ( dodam, że nigdy nie zaproponowali czegoś od siebie, jakiegoś gadżetu, czy innego gó..a), to w sumie byłem ich stałym klientem. Do czasu.... W Zestawie KIT oo RC8T, co opisywałem w innym temacie, brakowało mocowania skrzydła. Opisałem im ten przypadek, dodałem zdjęcia i poprosiłem o szybką dosyłkę brakującej części. Jakie było moje zdziwienie, gdy w/w sklep potraktował mnie jak zwykłego szarak, co to "pare śrubek kiedyś zamówił". W kilku mailach pisałem ,że zależy mi na szybkiej realizacji...Cisza. Zadzwoniłem. Miła Pani powiedziała, że kolega odpisze...Cisze. Na następny dzień znów zadzwoniłem: ta sama śpiewka Pani... Ale dostałem odpowiedź wieczorkiem w stylu, że przekazali sprawę do działu reklamacji (WHAT??!!!) i doślą najszybciej jak moga brakujące skrzydło. Ja im odpisuję ,że dzięki, że jeszcze raz prosze o szybką realizację i że skrzydło miałem w zestawie (fakt, że nawet trochę lepsze niż miało być) a brakowało tylko mocowania. ...Cisza...Po kilku dniach napisałem, że prosiłem o szybka dosyłkę, bo mi zależy...Po jakimś czasie odpisali ,zę jak tylko będą mieli - wyślą. Tymczasemna ich pięknej stronce, jak byk widnieje od dawiem dawna dostepność brakującej części! Baa, cena tgo ustrojstwa, to troszkę ponad...20 zł!!!! No ja pier....le! Nie wytrzymałem: naskrobałem maila ,że to sie w pale nie mieści, że na ich miejscu, by nie stracić klientó, nie powinni tak obsługiwać. Napisali, że dziwią sie ,że tak zareagowałem , na ich opóźnienie, bla, bla, bla. .. i że przepraszają i doślą. Jako , że nadal czułem sie okłamywany przez jegomościa ze sklepu w tej całej sprawie, który by już nie strugal wariata i powiedział, sorki, zapomniałem, czy cuś, to tamten dalej brnął . Napisałem więc ,że sobie dokupiłęm część z innego portalu (bo tak zrobiłem) i żeby sie nie fatygowali. A ci...FAKTYCZNIE SIE NIE FATYGOWALI!!! :shock: :shock: No ja pier....le! Na miejscu sklepiku, w ten sam dzien bym wysłał brakująca część z przeprosinami! Mija właśnie 2 tygodnie....Cisza. Naskrobałem , teraz juz na fazę maila, co z brakującym elementem?? To odpisali, że już przecież nie chciałem.... :twisted: :twisted:

Tak to u nas działa niestety. Powiedzenie "Klient nasz Pan" działa w sytuacji, gdy sprzedawca widzi siano! W drugą stronę juz tak kolorowo nie jest.

Ze swojej strony, mimo, że sklep ma całkiem korzystne ceny niektórych towarów, NIE POLECAM NIKOMU TEGO PORTALU. Jak coś nie będzie grało, odczujecie profesjonalizm sprzedawcy na własnej skórze. Nie chciało się części za 20 zł podesłać? Spoko - ale traca klienta i komu dam radę i na jakich forach będę , nie omieszkam ich "rozreklamować"

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 28, 2014 3:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Ja z kolei mialem podobna sytuacje. Otoz zamowilem kilka ***** o wartości około 60zl. Zamowienie złożylem w niedziele. Wszystkie czesci byly dostepne ( przynajmniej na stronce) . Spodziewalem sie wysylki w poniedzialek, wiec powinna byc u mnie we wtorek. Wiec dzwonie we wtorek i pytam co sie dzieje. Okazuje się, ze jakiegos elementu nie bylo i musieli zamawiac od dystrybutora. Dostałem info, ze wyśla we czwartek. No wiec czekam. O 16 w piatek dzwonie i pytam, co sie dzieje?. Okazuje sie ze wyslali dopiero w piatek, ale kurierem i z opcja odbioru w sobote. Nawet nie musialem prosic o taka wysylke. W moim przypadku zachowali sie odpowiednio do zaistnialej sytuacji.

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 28, 2014 6:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 24, 2013 12:04 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Polska, po prostu...

_________________
Team Associated SC10, SC10.2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 28, 2014 7:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 11, 2011 8:24 am
Posty: 89
To i ja rzucę opinie na temat rc-teamu szału nie ma, kontakt fatalny, gość zapomina o zamówieniu bo przecież zamówiłem w niedzielę czemu taki byłem?! Po 4 dnie kłaniam się w tej sprawie i dostaje towar w kolejnym tygodniu, bo pewnie swoje musiał poleżeć jak w biurokracji :-D pierwszy i mam nadzieję że ostatni raz skorzystałem z tego sklepu.
Kolega wyżej ma rację to tylko Polska i my Polacy

_________________
Traxxas Summit 1/10
Maverick iON Short Course Truck


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 7:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 29, 2010 5:19 pm
Posty: 367
Panowie,
Zdziwiły mnie wasze komentarze, tym bardziej, że ostatnimi czasy jest to jeden z... kilku sklepów modelarskich w Polsce, z którym jest normalny kontakt - w moim przypadku - da się dogadać, zadzwonić, napisać. Zamawiałem nie raz, nigdy nie było problemów.

Mówisz, że zarobili na Tobie tysiące, czyli generalnie wysyłano nie raz zamówienia, wysyłano, wysyłano... i w końcu brak mocowania skrzydła...
Nie wiem, jaki sprzęt wcześniej zamawiałeś, za ile i skąd, ale ja nie raz spotkałem się z brakującymi tematami w paczkach. Tylko jeden producent nie ma tym problemu, ale nie tutaj o tym; Kilka sklepów zupełnie olało temat, inne załatwiały to z producentem, rozpatrywały jako reklamację, trzeba było odsyłać całe zestawy i trwało to nie dzień i nie miesiąc... Należy pamiętać, że w Polsce nie ma producenta Asso, a w kwestii producenta jest to, że czegoś brakuje i tak na dobrą sprawę firma Associated, a nie rc-team jest za to odpowiedzialna, czas na rozpatrzenie reklamacji jest bardzo długi... :) Więc jeśli Ci to mocowanie doślą, to będzie, że tak powiem, pójście klientowi na rękę :)

Zrozumienia Panowie! Tam też pracują ludzie...

_________________
Maciej Marcinek

Dumny, były i przyszły modelarz RCCLUBPOZNAN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 9:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Maciej Marcinek napisał(a):
Panowie,...


Maciek ,chciało by się przytoczyć klasyka,a w szczególności Nadszyszkownika Kilkujadka : cyt... i w d***upach się poprzewracało...
Przedmówcy jak można stwierdzić po datach przystąpienia do rcauro.pl mają niezbyt długi staż modelarski i nie pamiętają czasów kiedy prawie jedynymi źródłami zaopatrzenia modelarskiego był przyjeżdżający na zawody Tomek Rajdus i Grzesiek Rojna z Nowego Sącza. Czasami jechało się na zawody żeby zobaczyć nowości modelarskie u Tomka. Wtedy ludzie mieli więcej cierpliwości no i pokory. :lol: :lol: :lol:
Dzisiaj jest problem co kupić i u kogo.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 9:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
Zaremba Lesław napisał(a):
Dzisiaj jest problem co kupić i gdzie.


Dlatego też takimi zachowaniami tracą klienta/ów, bo mam wybór :)

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 10:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Luki35 napisał(a):
...
Dlatego też takimi zachowaniami tracą klienta/ów, bo mam wybór :)

Zwłaszcza takiego.Skoro zarobili na Tobie kilka tysięcy złotych,przy założeniu,że mają marże na poziomie 10-15% to musiałeś zostawić u nich kilkanaście tysiaków.Grubo...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 10:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
:mrgreen: :mrgreen:

W sensie, że kilka tysiaków u nich zostawiłem :)

Zresztą, widzę , że kolega zaprzyjaźniony ze sklepem, więc nie bedę polemizował :)

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Luki35 napisał(a):
Zresztą, widzę , że kolega zaprzyjaźniony ze sklepem, więc nie bedę polemizował :)

Jestem zaprzyjaźniony ze wszystkimi sklepami w Polsce. Może troszkę mniej z tymi ,które działają na rzecz LOK. Ale ponieważ są sklepy,które przejechały się na współpracy z LOK,to mam nadzieję ,że i te dzisiaj "naiwne" z czasem pójdą po rozum do głowy i czynnie wezmą udział w tworzeniu nowej, zdrowej organizacji modelarskiej... :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 29, 2014 11:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 21, 2013 10:55 pm
Posty: 90
Pozwolę sobie i ja wyrazić opinię o RC-TEAM z Wrocławia.

Od początku: trafiłem na nich przez allegro, zadzwoniłem w okresie przedmikołajkowym, odebrał mężczyzna, zadałem kilka pytań, na każde z nich otrzymałem rzeczową i rozbudowaną odpowiedź, sprzedawca poświęcił mi minimum 15 minut, w trakcie rozmowy nie naciągał na żadne zbędne części (chwalę sobie taką postawę bo nie znoszę agresywnego marketingu).
Na stronie cena za model była 1349PLN, ale zgodnie z banerem wiszącym na głównej stronie "znalazłeś lepszą cenę? Powiedz nam o tym, damy lepszą" wspomniałem o tym w rozmowie a Pan na to: OK, zgadza się, ktoś wystawił dziś ten model w lepszej cenie w takim razie damy w gratisie zestaw Combo zasilacz + ładowarka Redox Alpha V2 (koszt to 119PLN).
Do tego zamówiłem dwa pakiety, konektor oraz wheelie bar, na wszystkich tych akcesoriach dostałem rabat od 3 do 15zł.
Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 4 dni roboczych.
Za jakiś czas kolejne tym razem dużo mniejsze zamówienie na które upominałem się o rabat więc za wysyłkę kuriem zapłaciłem 1zł, póżniej kolejne. Czas realizacji każdego z nich od 2 do 4dni roboczych.
Zdarzyło mi się kilka razy pisać maile z różnymi pytaniami. Zawsze otrzymywałem odpowiedź w ciągu minimum 24h, i to nie odpowiedź w stylu: tak, mamy, możemy zamówić, ale rozbudowane odpowiedzi na każde z zadanych pytań łącznie ze wskazówkami, poradami i zero naciągactwa na zbędne koszta.

Plusy:
+ świetny kontakt mailowy i telefoniczny
+ rzeczowe i rozbudowane odpowiedzi na zadane pytania
+ czysta i przejrzysta strona www
+ możliwość negocjacji cen
+ zero naciągactwa i agresywnego marketingu

Minusy:
- czasem zbyt długie oczekiwanie na realizację zamówienia

_________________
MUGEN MBX6TR ECO
Team Associated SC8 E Conversion
Team Associated SC10 2WD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 10:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
Zaraz się okaże, że osiągne odwrotny cel niż planowałem zakładajac ten temat :mrgreen:

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 10:46 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 6:00 pm
Posty: 12
Lokalizacja: WARSZAWA
Wybacz Luki35 ale ja też mogę się o nich wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach!!!!!

_________________
SAVAGE XS FLUX


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 11:50 am 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 31, 2009 7:39 pm
Posty: 758
Ja osobiście nie robiłem zakupów w tym sklepie, ale patrząc na całą sytuację to nie rozumiem sprzedawcy. Kupując podwozie za takie pieniądze oczekuje się najwyższej jakości wykonania, a o tym, że wszystkie części są w zestawie, to nie mówię. Składanie takiego modelu, to powinna być przyjemność. Jeśli część rzeczywiście jest w sklepie, to sprzedawca powinien wysłać tą część za darmo/ w niższej cenie, aby zatrzymać klienta.

_________________
Tekno EB48.2/ Xerun 150A & SL4274/ Savox/ DX3R/ AKA
TD DEX410v3/ SP Reventon pro /Savox / DX3R/ PL & JC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 30, 2014 11:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
Zaremba Lesław napisał(a):
Przedmówcy jak można stwierdzić po datach przystąpienia do rcauro.pl mają niezbyt długi staż modelarski i nie pamiętają czasów kiedy prawie jedynymi źródłami zaopatrzenia modelarskiego był przyjeżdżający na zawody Tomek Rajdus i Grzesiek Rojna z Nowego Sącza.

To że ktoś przystąpił do RCauto w tym roku to nie znaczy że interesuje się od tego roku modelarstwem. Ja sie bawie w to przeszło dobre 25 lat. I zaopatrywałem się w sklepie w Popradzie na Słowacji.

Co do samego sklepu rc-team.pl miałem z nim styczność kupiłem towar którego w sklepie nie było zadzwonili przeprosili i kase oddali :)

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 4:06 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL