Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:19 pm

Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:19 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Śr wrz 12, 2012 11:28 am 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 8:27 am
Posty: 29
wymyślacie jakieś kwieciste porównania i niepotrzebnie obrażacie siebie nawzajem.

wg. mnie jest to dość banalne: modelem można bawić się i wystartować w zawodach, samochodem zabawką w zawodach nie wystartujesz, możesz się nią pobawić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 12, 2012 12:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 7:44 am
Posty: 15
Sttigg napisał(a):
hubi110 napisał(a):
No jakto samochód to nie zabawka ?
Gdyby tak było to na świecie byłby tylko jeden model samochodu z malutkim silniczkiem, w jednym kolorze. Ale WŁAŚNIE dlatego że to w przeważającej częsci zabawka, to są samochody z potężnymi silnikami i super wyglądem. A i tak słuzą do przemieszczania się z punktu A do B. Z telefonami to samo.

MasterB - tutaj przepraszam Cię bo to nie do Ciebie były skierowane słowa tylko do mentalnosci ludzi, z którymi sie spotykałem i wyrażali swoje opinie o RC. Także jeszce raz przepraszam za niefortunie sformułowanie mysli.

To teraz już wiem, że do szkoły jeżdżę zabawką 8) Oglądając w TV wiadomości bawię się, rozmawiając przez telefon też się bawię, pisząc tego posta też się przecież bawię, bo wszyscy wiedzą że komputer służy tylko i wyłącznie do zabawy. Tak wam powiem w tajemnicy że noszę na ręce zabawkę, nazywa się zegarkiem. W nocy jak jest ciemno klikam sobie dla zabawy guziczki żeby dla zabawy włączyć sobie w zegarku światełko :)
W sumie to długopis jest jakby ewolucyjnym następcą kredki, która dzieciom służyła do rysowania, a więc do zabawy, tak więc pisząc zadania domowe też się bawię! Zeszyty służą do pisania/rysowania, więc ciągle noszę do szkoły zabawki... Kurde, ale ja dziecinny jestem, tylko zabawki i zabawki...
Sorki ale nie mogłem się powstrzymać czytając te głupoty :oops:
PS Mam nadzieję, że nie jeździsz samochodem, bo bawienie się nim na drogach publicznych może się źle skończyć :roll:



To zastanów się kolego czy JAKI masz samochód i ile zbędnych rzezczy On w sobie ma. Zbędnych to takich, które NIE złużą bespośrednio do samej jazdy. To samo z TV. Z ilu funkcji w Nim NAPRAWDE korzystasz ? Ja myślę że dobrze ponad połowa funkcjonalności w urządzeniach jest zbędna i służy do zabawy. Jeżeli samochód ma służyć tylko do jazdy, to wystarczyłby Ci maluch czy żuk. Nie mówię przecież że WSZYSTKIE rzeczy to zabawki, ale przeważająca większość. Pozatym ja nie powiedziałem że to jest złe przecież. To jest własnie wspaniałę, bo dzięki temu świat jest kolorowy i zrużnicowany.

_________________
Stampede 4x4 vxl
Multiplex Funcub
Blade 130x


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 12, 2012 6:07 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 15, 2012 7:58 pm
Posty: 395
hubi110 napisał(a):
To zastanów się kolego czy JAKI masz samochód i ile zbędnych rzezczy On w sobie ma. Zbędnych to takich, które NIE złużą bespośrednio do samej jazdy. To samo z TV. Z ilu funkcji w Nim NAPRAWDE korzystasz ? Ja myślę że dobrze ponad połowa funkcjonalności w urządzeniach jest zbędna i służy do zabawy. Jeżeli samochód ma służyć tylko do jazdy, to wystarczyłby Ci maluch czy żuk. Nie mówię przecież że WSZYSTKIE rzeczy to zabawki, ale przeważająca większość. Pozatym ja nie powiedziałem że to jest złe przecież. To jest własnie wspaniałę, bo dzięki temu świat jest kolorowy i zrużnicowany.

"To zastanów się kolego czy JAKI masz samochód i ile zbędnych rzezczy On w sobie ma."
Jeżdżę autobusem XD co on ma zbędnego do jazdy? Klimatyzacje dzięki której zmniejsza się prawdopodobieństwo że w lecie ktoś w środku zemdleje?
"Zbędnych to takich, które NIE złużą bespośrednio do samej jazdy."
Do samej jazdy nie służą chociażby fotele, co nie zmienia je w zabawki :? A może chodziło o światła? te pomarańczowe tak fajnie mrygają...
" Jeżeli samochód ma służyć tylko do jazdy, to wystarczyłby Ci maluch czy żuk."
A kwestia wygody, czy spalania? Z tych powodów też ewoluowały samochody i bynajmniej te funkcje zabawne raczej nie są :roll:
" To samo z TV. Z ilu funkcji w Nim NAPRAWDE korzystasz ? "
Często oglądam programy popularnonaukowe ucząc się z nich, czasami wiadomości. Ale filmy też czasem oglądam (tylko czasem, bo za wielkiego wyboru to nie ma) :P Ale fakt telewizor z założenia służy przede wszystkim do umilania czasu.
"Nie mówię przecież że WSZYSTKIE rzeczy to zabawki,"
Przykro mi ale z twojej wcześniejszej wypowiedzi to właśnie zrozumiałem :P
Chcę jeszcze tylko powiedzieć że też masz racje, bo są samochody które służą do zabawy (np. te które biorą udział w rajdach czy wyścigach), telewizja też w większości służy do zabawy, tak samo jak w jakimś stopniu do zabawy służy komputer czy telefon. Chciałem tylko podkreślić, że jednak do głównych założeń dla jakich te ustrojstwa zostały wyprodukowane, nie należy zabawa!!! (no poza telewizorami i niektórymi telefonami czy komputerami).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 19, 2012 7:39 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
A oto materialny dowód: http://www.rcauto.pl/modules.php?name=G ... g=2&id=264
Kasia kuca w czerwonej bluzeczce po lewej stronie i Emilka stojąca kolo chłopców w czerwonej i czarnej koszulce. Dla takich chwil warto organizować zawody.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 03, 2013 3:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2012 9:06 am
Posty: 44
No to proszę bardzo po raz kolejny Dolny Śląsk http://rc-dolnyslask.pl/filmy.html nasza zawodniczka, 5 miejsce w klasyfikacji generalnej za 2012r. Startuje i dobrze się przy tym bawi. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:19 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL