Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sty 18, 2005 1:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 5:38 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Olsztyn
W związku z tym, zę zauważyłem coraz większą ilość Olsztyniaków na forum proponuje małe spotkanie. Oczywiście termin jest jeszcze do ustalenia. Proponuje zgłaszać tutaj swoje propozycje i mówić czy się ma model czy nie( ja posiadam). Jeśli się okaże że tylko ja mam model to w takim razie trzeba będzie jeszcze troche niestety poczekać :wink:

Odnośnie spotkania:
Miejsce: proponuje boisko asfaltowe przed SP34/Plac na nowym osiedlu generałów/ placyk na nagórkach ( miękki asfalt, bardzo fajnie się jeździ :) ) albo szutrowe drogi za E.Leclerc itp.
ALBO jeśli ktoś sobie zamontoqwał oświetlenie w modelu to można także w nocy pojeździć w garażu pod E.Leclerc :D
czas: Najlepiej oczywiście weekend :) Data do ustalenia :wink:

Sprawa dla początkujących Olsztyniaków:Jeśli nie możesz tu się wpisać to wyślij mi tekst albo na PM albo na GG. Niektórzy mogą przecież nie mieć uprawnień dostępu dla tego forum :wink:
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Michał Karol Ejdys


Ostatnio edytowano Pt lut 04, 2005 10:15 am przez nero93, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 17, 2004 3:55 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Elblag
no ja jestem z elblaga ale jakby bylo spotkanko w olsztynie to bym wpadl... ale dopiero tak np. pod koniec lutego, bo teraz autko tuninguje :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 29, 2005 6:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 5:38 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Olsztyn
Witam po tygodniowej przerwie :!: Byłem za granicą i przepraszam że nie odpowiadałem ani tutaj ani na PM do poniedziałku postaram się wszystko odrobićm bo teraz właśnie wróciłem i straszn ie chcę mi się spać :? Pytanie: JAkie masz autko?? off czy on-road bo mamy już 4 ludzin i jeden ma revo takrze trzeba wymyśliź miejsce i dla on, i dla of roadów :wink:

_________________
Pozdrawiam
Michał Karol Ejdys


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 30, 2005 1:14 am 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2004 6:35 pm
Posty: 247
Lokalizacja: Gdansk, Rotterdam
witam
a i ja jestem z elblaga i jestem chetny pojezdzic mam onroad'a 4wd 2bieg ale na te sniegi to chyba teraz nie wyskoczymy:)
pozdarwiam i czekam na okreslenie daty
ps moj gg 2481531
pozdarwiam

_________________
kontakt gg 2481531


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 10:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 5:38 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Olsztyn
Czyli spalinkę?? Termin jest planowany koło świąt wielkanocnych, bo wtedy dopiero wszyscy Olsztyńscy modelarze będą w Polsce. A przy okazji nie będzie już śniegów. Zapraszam do mnie na GG: 5620427

_________________
Pozdrawiam
Michał Karol Ejdys


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: odp
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 1:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2004 6:35 pm
Posty: 247
Lokalizacja: Gdansk, Rotterdam
wiatm
taka zabawkowa spalinka conrad z silniczkiem carsona...ale skacze bryka i figluje:)wazne ze sprawia farjde:)bo to jest najwazniejsze w modelarstwie
pozdrawiam
wiitteek

_________________
kontakt gg 2481531


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 6:32 pm 
Offline
tomalo

Dołączył(a): N sty 04, 2004 8:33 pm
Posty: 778
Lokalizacja: Kraków autko: mam :)
w zwiazku z tym, ze termin "marzec-kwiecien" jest tak odlegly i nieprecyzyjny przenosze do forum ogolnego...

_________________
pozdrawiam
tomalo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 8:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 5:38 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Olsztyn
w sumie to dobrze, bo nowi użytkownicy także będą mogli pisać w tm temacie :)
dzięki :wink:

_________________
Pozdrawiam
Michał Karol Ejdys


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 8:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL