|
No jest juz Maj, przydalo by sie w koncu cos ustalic.
Wlasnie zagladalem na przepisy z UK:
- dozwolone regulatry mechaniczne i elektroniczne (tylko i wylacznie te zawarte w zestawach)
- pratycznie brak tuningu poza lozyskami, amortyzatorami - dopuszoczone relatywnie tanie CVA , no i alumiowy walek.
Pozatym na dzien dzisiajeszy chcialbym abo w koncu zostalo pare spraw ustalonych:
- jakie budy sa dopuszczone (tylko z zestawow, czy coktolwiek sobie zalozy),
- opony! - jakie w koncu, czy juz jest zupelna samowolka?
- silniki!! - slyszalem ze pare osob startowalo sobie na silnikach Sport tiuned (czarne silniki-puszki 23 zwojowe)
- tuning - dokladnie co jest dopuszczone a co nie.
Ogolnie chodzi mi o to, zeby Top stock, byl klasa tania.
I tak jak w kazdym kraju przepisy sa dopasowane do zawodnikow (w austri dodali oprocz regli elektronicznych tamiya rowniez msonic 23, gdzie indziej dodano opony popularne i tanie na danym rynku) czy u nas nie mozna zrobic podobnie?
_________________ on-roady, off-roady; elektyczne
|