Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 5:28 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 5:28 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 3:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
No ja nie chciałbym być na jego miejscu... musiało boleć :P

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 3:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 28, 2004 1:32 am
Posty: 339
Lokalizacja: RC SMOKI Krakow :-)
A to wyraźnie wskazuje kto kogo napastował...
http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/ ... T4930.html
Pawel, ale jak sie uda i sie rozmnoży to ja też jedno takie małe poprosze... :lol:
W

_________________
RC SMOKI KRAKOW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 17, 2006 4:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
beetle4 napisał(a):
Zdjecia z pierwszego dnia zawodow.

http://www.jamroz.neostrada.pl/

Milego ogladania.


Fotki super!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 11:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2004 11:29 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Warszawa
Wojtek Brudnik napisał(a):
A to wyraźnie wskazuje kto kogo napastował...
http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/ ... T4930.html
Pawel, ale jak sie uda i sie rozmnoży to ja też jedno takie małe poprosze... :lol:
W

Wojtus bardzo Cie lubie ale nie wypada żonatemu z facetem wiec naszym modelom pozwoliłem na chwiele zapomnienia...
Ale wyraznie widac że to Twój bedzie miec małe :D :D
Ale niestety po tym zdjeciu widac ze mój to juz dziadek a Twoj to niezła 18 -tka i chyba nic z tego nie bedzie http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/ ... T4931.html
Pozdrawiam

_________________
Brat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 18, 2006 1:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:24 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Dlugo zastanawialem sie czy dodac to zdjecie z obawy przed posadzeniem mnie o szerzeniem pornografi co przy obecnych milosciwie nam panujacych moze grozic powazymi konsekwencjami ale do odwazych swiat nalezy. Ostrzegam jednak ze zdjecie jest przeznaczone tylko dla osob ktore ukonczyly 18 lat.

http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/slides/PICT4578.html

P.S

Dodalem jeszcze kilka zdjec.

_________________
RS4 Pro 3, Novak Cyclone TC...
http://beetle4.boo.pl
GG 115123

Sprzedam Koła Do DRIFTU
beetle4@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 18, 2006 1:50 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
czyżby nowa pozycja "na monsterka" :?: :mrgreen:

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 5:28 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL