Witam!!!!
mam Sava 25. Juz dodatrty bo przejechane okolo 7 litrow paliwa. Kupoilem uzywany po 5 litrach a sam 2 wypalilem. Jezdzilem na 16% nitro bo mialem jeszcze takie paliwo a wczoraj przeszedlem na 20%. W instrukcji silnika jest napisane ze na dotarciu igla od mieszanki ma byc wykrecona na 4,5 obrotu a po dotarciu miedzy 3 a 2,5 obrotu. Zaczalem wiec regulacje od tycg 4,5 i jechalem w dol. W sumie doszedlem do 3,25 obrotu i nadal slina polozona na glowicy nonszalancko nie parowala

. Ale zauwazylem ze na dole glowica jest duzo cieplejsza i tam skwierczala jak dotknalem.
I teraz 2 pytanka do szanownych kolegow:
1. jak macie w swoich savach wykrecona glowna igle?
2. gdzie sprawdzac temperature?
Pozdro dal wszystkich
Pawel