Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:51 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:51 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pn sie 01, 2005 7:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Witam!!!!

mam Sava 25. Juz dodatrty bo przejechane okolo 7 litrow paliwa. Kupoilem uzywany po 5 litrach a sam 2 wypalilem. Jezdzilem na 16% nitro bo mialem jeszcze takie paliwo a wczoraj przeszedlem na 20%. W instrukcji silnika jest napisane ze na dotarciu igla od mieszanki ma byc wykrecona na 4,5 obrotu a po dotarciu miedzy 3 a 2,5 obrotu. Zaczalem wiec regulacje od tycg 4,5 i jechalem w dol. W sumie doszedlem do 3,25 obrotu i nadal slina polozona na glowicy nonszalancko nie parowala :). Ale zauwazylem ze na dole glowica jest duzo cieplejsza i tam skwierczala jak dotknalem.
I teraz 2 pytanka do szanownych kolegow:
1. jak macie w swoich savach wykrecona glowna igle?
2. gdzie sprawdzac temperature?

Pozdro dal wszystkich

Pawel


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2005 8:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
PO pierwsze musisz kupić termometr.
Po drugie mierzysz termometrem od góry przykładJĄC "CELUJĄC NA ŚWIECE"

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2005 10:08 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Czyli, z tego co piszesz, wynika ze sprawdzanie "na sline" jest w ogole bez sensu bo ta temperatura jest calkiem inna niz przy swiecy.

Czy ktos jeszcze cos mi w tym temacie podpowie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 8:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Mam juz termometr na podczerwien Duratraxa.
I teraz: jak mierzyc- w ktorym miejscu, oraz jaka temparetura max a jaka optymalna bedzie???


czekam na opinie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 9:01 am 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
w instrukcji z silnika nitro star masz wszystko napisane

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:51 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL