Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:56 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:56 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 4:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
Witam.
Ponieważ niedawno kupiłem używaną OFNE LX PRO i dopiero zaczynam jeździć, proszę o kilka podstawowych wskazówek, ponieważ moim zdaniem, model jest nadsterowny.
1. Jakie znaczenie ma twardość amortyzatorów (a właściwie "rozkład" twardości między tyłem a przodem)?
2. Czy oryginalne opony mojej OFNY (jeśli nie wiecie jakie ma w oryginale, to zobaczcie: http://www.ofna.com/ultLXpro.html) są dobre na suchą glinę? A może należy używać czegoś z "gęstszym" bieżnikiem?
3. Czy fabryczne pochylenie kół należy przestawiać dla polepszenia rezultatów?
Myślę, że na początek wystarczy tych pytań ;-).
Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Keczalop

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 9:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
witam kolejnego modelarza z krakowa, w dziale spotkania jest watek o spotkaniu w sobote, wpadnij tam, a napewno ktos Ci powie co i jak..

hm.. czy mysmy sie juz nie spotkali czasem :?: :wink:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 9:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
Cześć Bugi
My się znamy (poznaliśmy się u Wojtka w Terenowcu) :-D, a w sobotę prawdopodobnie będę, choć dzisiaj miałem problemy z centralnym dyfrem. Mam zamiar zamówić satelity, ale nie wiem pod jakim numerem występują w Ace Hobbies :-(, a Janusz coś stamtąd ściąga, więc przy okazji... No ale mam problem. Rozkręciłem ten dyfer, zębatki wyglądają na lekko "zebrane" od strony atakującej, ale poza tym OK i teraz nie wiem co z tym zrobić. Może zamienie je miejscami? Jakbyś miał jakiś pomysł, to napisz :-)
Pozdrawiam
Jacek

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
Jezeli znasz troche angielski, to polecam Ci przeczytac ten poradnik http://users.pandora.be/elvo/intro.htm

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 10:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
Dzięki, poczytam :-D (tylko jeszcze nie wiem kiedy ;-) )

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 10:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
No fajne, jeszcze raz wielkie dzięki.
Już sam Quick Setup Guide daje sporo do myślenia (aż się boję co będzie później...;-) )

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:56 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL