Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 10:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 8:55 pm
Posty: 106
Lokalizacja: LUBLIN
witam

od kulku dni nie wiem czymu zeczelu mi sie gotowac pakiety do tego stopnia ze koszulki na nich sa mieciutkie jak d... weza czy ma to jakis zwiazek z silnikiem ?

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 11:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
To sie stalo tak samo z siebie, czy tez ostatnio robiles jakies zmiany w modelu? Np inne przelozenie, kola itp. I czy to sie dzieje tylko w jednym pakiecie czy wszystie tak maja.

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 11:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 8:55 pm
Posty: 106
Lokalizacja: LUBLIN
ostatnio moze ze dwa dni temu i wszystkie pakiety sie grzeja a nic nie zmienialem wydaje mi sie ze moc silnika jest troszke slabsza ale minimalnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2005 1:20 am 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
Sprawdz szczotki i komutator w silniku, mozliwe ze sie wypalily albo polamaly.

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2005 5:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Hehe, Bartunio :D

Zaloz moj silniczek z nowymi szczotami i bedzie si

Pozdro serdeczne!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2005 6:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 8:55 pm
Posty: 106
Lokalizacja: LUBLIN
Wlasnie Pawciu zamowilem i tez tak mysle ze bedzie SI :D

pozdrowka

Ps
przemylem silnik tak jak przy docieraniu woda destylowana i wyplukalo duzo syfu i juz jest ok


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL