Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:27 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:27 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: N kwi 17, 2005 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 3:18 pm
Posty: 114
Lokalizacja: Łomża
juz od dawna chce sobie kupic samochud rc i niedawno postanowilem ze bedzie to klasa buggy wybralem sobie duratraxas evader pro bx no ale jak go przygotowac do zawodow beda to zawody w klasie et-2wd jak sie nie myle wiem ze beda to zawody z klasy open no i czy wogle on sie nadaje????


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 9:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
nadaje się, jeśli chodzi o przygotowanie to co masz na myśli

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 9:19 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 3:18 pm
Posty: 114
Lokalizacja: Łomża
tak na prawde powiedziales mi niedawno ze lepszy bedzie asso no to go kupie no ale chodzi mi o przygotowanie mechaniczne i wogle no bo chce kupic silnik 10-9 zwoji ale niewiem czy moge z nim startowac i czy regulator wytrzyma???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 10:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
jeśli chodzio o silnik proponuje http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXFSW6&P=7

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 11:17 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
Co do przygotownia modelu. Jak kupisz Asso to nawet z modelem RTR dostaniesz bardzo dokladna instrukcje obslugi, sprawdz czy model jest dobrze zlozony, podokrecaj co trzeba. Zawieszenie ustaw tak jak nakazuje instrukcja. Na poczatku naucz sie jezdzic z ustawieniami seryjnymi. Pozniej mozesz zaczac kombinowac. Na stronie Asso sa poradniki i tablice z ustawieniami modeli sprawdzone przez zawodnikow na roznych zawodach. Sciagnij sobie takie ustawienia i sprawdz w swoim modelu. Jak nie znasz angielskiego to zacznij sie uczyc.

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:27 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL