Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:26 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:26 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: N kwi 17, 2005 7:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 11:15 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Świdnica
Czesc

Kupilem uzywany model Dirt Trasher 4wd TAMIYA.
Niestety mam problem ze sterowaniem, poniewaz nie jezdzi prosto.
Nie moge go wycentrowac bo zawsze lekko odbija w rozne strony po kilku metrach.

Nie mam tego problemu w modelu 2wd.

Sprawdzilem dyferencjal, wyglada ok, metalowe zebatki, w stanie dobrym.
Chociaz na chodzie w powietrzu widac ze na przednim i tylnym dyferencjale przeciwstawne kola kreca sie lepiej niz te po drugiej stronie.

Nie wiem jak sobie z tym poradzic, nie znam sie na modelach 4wd.
W modelu 2wd (mad fighter) przednie kola sa jakby zbiezne, maja duze luzy a i tak model jedzie prosto.

W 4wd kola sa prosto i nie maja praktycznie luzow, a samochod jezdzi jak pijany zajac.

Pls help.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 7:02 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 8:27 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa
Siemka pogadamy na GG jak tak to podaj swój nr. :):)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 7:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 11:15 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Świdnica
jesli znasz sie na rzeczy to 1063750


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 11:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 11:15 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Świdnica
no i dalej nie wiem co jest nie tak z tym wozem, moze modele 4wd tak maja ze sobie troche wykrecaja? ktos ma model 4wd?

Uzyj opcji edit, nie pisz dwoch postow pod rzad. mpeter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 18, 2005 12:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 3:25 pm
Posty: 188
Lokalizacja: ..::zip stacja::.. Autko : tt-01 i stampede
ja mam 4wd w tb-02 i jezdzi prosto .

_________________
TSD SQUAD wymiata TAmiya TT i TRAXXAS STAMPEDE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 18, 2005 1:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
1. Sprawdź serwo kierunku (czy nie ma luzów, może ma uszkodzone zębatki), czy jest dobrze wytrymowane,
2. Ja bym dokładnie sprawdził przedni i tylni dyfer.

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:26 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL