Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt mar 22, 2005 9:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 7:19 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Jasło
Jakie czesci zamienne nalezy na 100% posiadac w zapasie czyli co najczesciej siada w T-maxxie. Chodzi o to co mam wpisac na liste zyczeń przyjezdzajacej niedlugo rodzince z USA?? :twisted: :D

_________________
Revo in garage !!:D
TT01 - Citroen Xsara + stinger+ full lozyska + alu wałek :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 22, 2005 9:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
ja moze nie mam t maxa ale mam model a to juz duzo :wink: ja radze tak oczywiscie zalezy ile masz kasy do rozdysponowania ale taki kpl starczy na dlugo:
-polosie (cvd i cva ;) )
- zebatki atak i odbior (jak dostaniesz to jakies tytanowe najlepiej)
- sprezynki do sprzegla
- zestaw wachaczy
- no i jakies zwrotnice albo cus takiego ;)

No to najczesciej psujace sie rzeczy :? aha no i przy zakupie polosi przydalo by sie zainwestowac w tuningowe :twisted: koszt takiej przyjemnosci to 400-500zl

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 23, 2005 12:14 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Black_Angel napisał(a):
ja moze nie mam t maxa ale mam model a to juz duzo :wink: ja radze tak oczywiscie zalezy ile masz kasy do rozdysponowania ale taki kpl starczy na dlugo:
-polosie (cvd i cva ;) )
- zebatki atak i odbior (jak dostaniesz to jakies tytanowe najlepiej)
- sprezynki do sprzegla
- zestaw wachaczy
- no i jakies zwrotnice albo cus takiego ;)

No to najczesciej psujace sie rzeczy :? aha no i przy zakupie polosi przydalo by sie zainwestowac w tuningowe :twisted: koszt takiej przyjemnosci to 400-500zl


Zamienne nie tuningowe :!: :twisted:

Najczestrze usterki w T-maxx'ie to wachacze, warto mieć przynajmniej jeden komplet. Osłonka silnika, jak strzelisz dacha to ja zgubisz, więc najlepiej wzmocnic plus zapas. Jak zaliczysz dzwona czołowo to zderzak może nie wytrzymac, no i znowu wachacze. Czasami przy mocniejszym dzwonie lubi puscic ciegno, które trzyma koło. Zakrętki kół lubią się odkrecać zwłaszcza lewa strona. Skrzyni raczej nie rozwalisz, atakującej zembatki i odbierającej też raczej nie uszkodzisz. Ale za to przyda sie servo saver na skręt.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 23, 2005 11:08 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 22, 2003 3:00 am
Posty: 587
Lokalizacja: Szprotawa
Dobrze mieć w maxxie bulkheady alu i puszki dyfrów oraz kubki alu.Oski na zapas, mogą być seryjne (zalezy czy maxx stary czy 2.5) + to co napisali koledzy.Warto zaopatrzyć się w klatkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 23, 2005 1:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Podstawa sa poloski. W zaleznosci jak jezdzisz, ale moje plastiki siadly po 2 tygodniach ostrej jazdy a zwlaszcza skokach. najtaniej mozna kupil na www.hobbypeople.net juz za $25 za pare. Bulkeheady z alu owszem bardzo fajna sprawa, moje plastiki tez nie wytrzymywaly walenia w krawezniki itp. Rowniez warto kupi tez alu skid platy bo one trzymaja cale zawieszenie od spodu zeby sie nie rozjezdzalo na boki przy dzwonach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL