Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:56 am

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:56 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Wt maja 24, 2011 10:46 am 
Offline

Dołączył(a): N gru 26, 2010 4:40 pm
Posty: 27
Hej,
W tym roku zacząłem zabawę z RC kupując model spalinowy on-road 1/10 RS4 Evo3+ (podobno ok na początek no i dużo części). Problem w tym, że w Krakowie i okolicach nie ma gdzie jeździć. Najbliższe tory on-road to co najmniej 100 km więc mała wyprawa na cały dzień a ja jestem mało mobilny i wolałbym mieć coś pod nosem. Niby można by na zawody jechać ale bez praktyki jakoś tak ciężko się zebrać.

Pomyślałem więc, że może wspólnymi siłami, o ile są chętni, coś stworzyć w naszej okolicy. Obecnie jedynym miejscem poza parkingami (nuda) do jeżdżenia on-road jest plac obok starej zajezdeni MPK przy ul. Stelli Sawickego z namalowanym "torem" (czy są inne?). Niestety "tor" jest malutki i w dodatku namalowany na trochę wznoszącej się powierzchni asfaltu. Dlatego proszę wszystkich z okolic Krakowa, którzy myslą już o sprzedaży swoich modeli lub chcieli by pośmigać lokalnie, o wpisywanie się oraz o podanie ewentualnych lokalizacji w KRK i okolicach w których możnaby własnymi siłami urządzić jakiś tor. Widizałem na tym forum wpisy pokazujące, że jak się chce to można. Potrzebujemy "tylko" placu z w miarę równym asfaltem z którego nikt by nas nie wyrzucił. Może sklepy modelarskie z okolicy byłyby chętne pomóc i przy okazji poszerzyć potencjalny rynek zbytu?

Mój aktualny pomysł to ewentualne powiększenie "toru" przy Stelli Sawickiego, niestety nie wiem jak pozbyć się obecnych lini. Dodatkowy problem to spacerowicze i pieski smiecące nieogrodzony teren dlatego inne miejsce byłoby chyba lepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam i czekam na info od chętnych do przyłączenia się.

_________________
HPI RS4 Evo3+


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 1:46 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 26, 2010 4:40 pm
Posty: 27
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, ... sniej.html

ciekawe czy znalazło by się coś dla entuzjastów RC...

_________________
HPI RS4 Evo3+


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:56 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL