Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:46 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:46 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Pn lut 14, 2011 7:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 02, 2010 10:06 pm
Posty: 771
On ma Panewki ? !!!!! :shock: W tej cenie ... Strady są nowe Te Z dopiskiem Evo na allegro to jest porządny model w tej cenie :wink: Sword , To młoda konstrukcja i nie sprawdzona . Więc wolał bym Strade .

_________________
SPRZEDAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/zawodniczy-model-team ... 76477.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 15, 2011 10:54 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 1:36 pm
Posty: 21
To jest mój pierwszy model (właściwie moich synów :) ). Gdybym w momencie kiedy go kupowałem miał tą wiedzę co teraz też bym się zdecydował raczej na STRADĘ. Wtedy coś tam poczytałem i w tej kategorii cenowej wydawały mi się niemal takie same, przy czym SWORD jest nieco tańszy. Przyglądałem się tej STRADZIE na zdjęciach jakiś specjalnych różnic w budowie nie widzę. A łożyska ? No cóż, koszt 45,- , nie majątek. A doświadczenie zdobyte przy ich wymianie bezcenne :) . Bałem się cokolwiek rozkręcić w pierwszym dniu. Teraz już nie mam żadnych oporów.
Ktoś w końcu te SWORDy musi ujeżdżać żeby można było coś o nich powiedzieć. Padło na mnie. Jak będzie - wyjdzie z czasem. Na pewno nie będę go chwalił tylko dlatego że takiego mam.

Pozdrawiam
Robert

_________________
SWORD
Flying Fish
Dąbrowa Górnicza


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 15, 2011 8:14 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 05, 2011 1:26 pm
Posty: 7
http://turborc.pl/index.php - to sklep gdzie byłem i gdzie proponowali i bardzo chwalili Bleida, wiem że sprzedawca nie musi być obiektywny ale chyba zaryzykuje. miałem go w rękach i naprawde jest to całkiem solidna konstrukcja!!
Więc jak go kupie i zaczne UJERZDŻAĆ to też napiszę coś obiektywnie o tej maszynie.

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 16, 2011 10:14 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 1:36 pm
Posty: 21
Pisałem zapytanie do tego sklepu przed zakupem jeszcze. Pytałem o STRADE. W odpowiedzi dostałem propozycje bezszczotkowego BLADE. Że lepiej dołożyć trochę i będzie - tu cytat "100% lepszy". Więc albo faktycznie są o tym przekonani, albo bardziej im zależy na sprzedaży tegoż właśnie.

Jako ciekawostka:
Oprócz filmiku z Nitroteka który nie trudno znaleźć na YOUTBE, wygrzebałem jeszcze coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=E8G0mtgYhYs

Niestety opis w jakimś nie zrozumiałym dla mnie języku. Ale jak na budżetowy model to chyba nie najgorzej ?
Egzemplarz dokładnie taki sam jak mój. Swoją drogą ciekawe ile takich skoków taki model wytrzyma ? To chyba nie do końca zdrowe :)

Pozdrawiam
Robert

_________________
SWORD
Flying Fish
Dąbrowa Górnicza


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 16, 2011 8:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 02, 2010 10:06 pm
Posty: 771
Widać że w Blce :wink: Ktoś raczej za bardzo jezdzić nie umiał ... Skakać też . Mi sie wydawało że Ten koleś koniecznie chce model rozwalić , albo przetetować jego możliwości do końca , swoją drogą mówiąc miał Bardzooooooooooooooo dużo szczęścia że nic sie nie posypało . Ile wytrzymał ? Hmm Kwestja Farta Lub pecha . Ja skakałem Asso w lato na dwa trzy metry w góre i nic mu nigdy nie było . W zimie ( co prawda róznica temperatur) , Skoczyłem na Metr i mi pękł przedni wachacz :wink: Tak więc , jak sie w lotka wygra można iść na chopke bez obaw :wink:

_________________
SPRZEDAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/zawodniczy-model-team ... 76477.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:46 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL