mariuszpk napisał(a):
Mam pytanie składam właśnie swojego pierwszego Savage i mam problem. W instrukcji w punkcie 49 jest pokazane, że na korbowód trzeba nałożyć COLLET pod flywheel. Na korbowodzie jest już coś takiego co wygląda jak Collet (taki miedziany, stoszkowy pierścień z wycieńciem). Jeżli zakladam drugi, wg instrukcji to nie starcza mi gwintu żeby to razem skręcić. Trzeba to jakoś rozgiąć, potraktować młotkiem

? Nie sądze żeby był w instrukcji aż taki duży błąd?
nie zakładaj drugiego, to jest dodatkowy stożek
jeden w zupełności wystarczy
... przy okazji, kluczem do świec świetnie się to dokręca
białe podkładki pół milimetrowe są do zdystansowania zębatki atakującej, tak, zeby nie miała za dużego luzu wzdłużnego i zazębiała cała szerokością