Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:24 am

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:24 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: So sie 23, 2003 1:19 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 22, 2003 3:00 am
Posty: 587
Lokalizacja: Szprotawa
Posiadam dwa silniki.Trinity green machine 3 pro oraz tower hobbys speed stpcker 27t.Mam rowniez dwie zebatki jedna to 19 druga 23.Czy ktos mi moze poradzic w jakich konfiguracjach silnik i zebatka jezdzic zaleznie od warunkow nawiezchni,krętosci drogi itd?Moje podwozie to
tl-01 full łozyskowane.Oba silniki mają 27x1,trinity 32tys obr a stocker 24tys.pakiet to 3000mimh oraz 2400nicd.regulator elektroniczny futaba 310. Czy są jakies sposoby na tuning tego podwozia bez wkładania weń pieniędzy?I co da wlozenie speed tuned gear set?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 25, 2003 9:22 am 
SPEED TUNED GEAR POZWOLI CI OSIĄGNĄC WIEKSZĄ PRĘDKOSC MAXYMALNA NIESTETY STRACISZ NA PRZYSPIESZENIU TAK BYLO U MNIE (sorki za capslocka)

co do konfiguracji to na asfalcie polecam trinity grenn z zebatką 23 niestety po zalozeniu speed tuned gear max zebatka na silniku to 21 wiec pozostaje ci z tą zebatką seryjna 19

zasada jest taka na dlugich prostych lepiej miec ciut gorsze przyspieszenie ale wiekszą prędkosc max wiec polecam speed tuned gear trinity green i zebatke 19 na mocnych zakrętach szutrach zebatke 23 ale bez speed tuned gear



silnik pozostawilbym trinity green roznica miedzy nimi jest taka ze tamiy jest slabsza i zzera mniej prądu


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:24 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL