Witam, odgżebałem trupa bo jestem nowym użytkownikiem i nie mogę napisać nowego tematu - nie wiedzieć czemu - Mam problem z moim silnikiem T15 czy jakoś tak, chodzi o to, że jak go odpalę to pochodzi z 15 sekund i gaśnie... na początku myślałem, że nie dostaje paliwa, ale jak mu cały czas pompuje to tez gaśnie....nie wiem co mogło się stać. Genrelanie problem się zaczął po tym jak rozłożyłem samochód na części i go później złożyłem. Nie weim co się dzieje..jakby się dławił....moc też stracił...czytałem na forum aby sprawdzić czy może nie jest zatarty, ale podobno zatarte nie palą a mój pali od ręki tylko gaśnie po 10 - 15 sekundach nawet dodając gazu...co to moze być?? Proszę o pomoc bo chcę pośmigać

))