Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:44 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:44 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 01, 2006 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 7:17 pm
Posty: 28
Witam, odgżebałem trupa bo jestem nowym użytkownikiem i nie mogę napisać nowego tematu - nie wiedzieć czemu - Mam problem z moim silnikiem T15 czy jakoś tak, chodzi o to, że jak go odpalę to pochodzi z 15 sekund i gaśnie... na początku myślałem, że nie dostaje paliwa, ale jak mu cały czas pompuje to tez gaśnie....nie wiem co mogło się stać. Genrelanie problem się zaczął po tym jak rozłożyłem samochód na części i go później złożyłem. Nie weim co się dzieje..jakby się dławił....moc też stracił...czytałem na forum aby sprawdzić czy może nie jest zatarty, ale podobno zatarte nie palą a mój pali od ręki tylko gaśnie po 10 - 15 sekundach nawet dodając gazu...co to moze być?? Proszę o pomoc bo chcę pośmigać :)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:44 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL